דרמה בשחקים: הצנחן נלכד באוויר

הצנחן המנוסה פרננדו גבה כמעט וקיפד את חייו לאחר שרגלו נלכדה בפתח המטוס שממנו צנח באזור לימה שבפרו. כעבור 30 דקות מורטות עצבים שבמהלכן היה תלוי בין שמיים לארץ הצליח הצנחן לנתק את עצמו מכלי הטיס ולנחות בשלום על הקרקע

הצניחה כמעט הסתיימה בטרגדיה: צנחן שקפץ ממטוס בפרו תועד כשהוא נגרר בעקבותיו במשך כחצי שעה לעיני חבריו ובני משפחתו, זאת לאחר שרגלו נלכדה בפתח היציאה של כלי הטיס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית הלא נעימה הזו הפתיעה את הצנחן הפרואני המנוסה פרננדו גבה, שכבר ביצע עשרות צניחות חופשיות באזור. במהלך צניחה שביצע מעל לימה נלכדה לפתע רגלו של גבה בפתח היציאה של המטוס והוא נותר תלוי בין שמיים לארץ.

בני משפחתו וחבריו שהמתינו לו על הקרקע צפו כיצד הוא נגרר בעקבות המטוס במשך שלושים דקות תמימות, לאחר שלא הצליח לחלץ את עצמו מהצרה שאליה נקלע.

בסופו של דבר עלה בידו של הצנחן לשלוף את סכין החירום שבה מצטיידים צנחנים בדיוק למקרים שכאלה ולחתוך את רתמת חליפת הצניחה שהסתבכה בגוף המטוס. לאחר מכן הוא נעזר במצנח החירום שלו כדי לדאות אל הקרקע בבטחה.

מיד עם נחיתתו פונה גבה לקבלת טיפול רפואי כשהוא סובל מסחרחורות ומחתך שטחי ברגלו שנגרם לו במהלך ניסיונו לנתק את עצמו מהמטוס.