נשיא ותעלול: אובמה חגג את ליל כל הקדושים

שנה לפני שיעזבו את הבית הלבן, קיבלו הזוג ברק ומישל אובמה מאות ילדים מחופשים ונרגשים לחגיגות החג הכי מפחיד וצבעוני בלוח השנה. הזוג הנשיאותי חילק לילדים ממתקים - וגם חטיפי בריאות, ואפילו האפיפיור קפץ לביקור

פעם אחת בשנה נצבע הבית הלבן בשחור וכתום, והכניסה למשכן נשיא ארה"ב מעוטרת בשלל דלועים צבעוניים, קורי עכביש ודמויות של מכשפות ושדים. לרגל ליל כל הקדושים שצוין אמש (שבת), אירחו בני הזוג אובמה מאות ילדים מחופשים ונרגשים שבאו לשאול את הזוג הנשיאותי: "ממתק או תעלול?"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בין הילדים המחופשים הרבים שהגיעו לחגוג את החג הכי מפחיד והכי צבעוני בלוח השנה עם הנשיא והגברת הראשונה היה גם ילד אחד שהתחפש לאפיפיור - והגיע לבית הלבן כשהוא נוסע על הרכב המפורסם של האב הקדוש, ה"פופ-מוביל".

אובמה מניף באוויר את בתו של אחד מיועציו (הבית הלבן)


הנשיא אובמה התרשם במיוחד מהתחפושת שלו  - וגם מתחפושת של ילדה אחת, שהפכה ליום אחד לרעייתו, מישל אובמה, רק בגרסה מוקטנת. עוד גדשו את הרחבה שמחוץ לבית המפורסם ילדים וילדות שהתחפשו לשדונים, יצורים פרוותיים ונסיכות.

ממתק או תעלול עם הנשיא (פייסבוק)


הזוג אובמה חילק לילדים עוגיות, חטיפי שוקולד - ובהתאם לאורח החיים הבריא שמקדמת הגברת הראשונה, חילקו להם השניים גם חטיפי פירות. הילדים זכו לקבל גם גלויות בייסבול שעליהן התנוססו תמונות הכלבים הנשיאותיים בו וסאני.

הנשיא אובמה מצא כמה רגעים לנוח מהחגיגות בתוך החדר הסגלגל וצולם כשהוא מניף באוויר את הילדה אלה רודס, בתו של אחד מיועציו הבכירים של הנשיא בן רודס, כשהיא מחופשת לפיל.