רוצח עטוי מסכה וחמוש בחרב רצח מורה ופצע תלמידים

המשטרה המקומית בעיר טרולהאטאן שבשוודיה קיבלה את הדיווח המשונה ומיהרה לבית הספר שבעיר. כשהגיעו למקום הבחינו השוטרים בחמישה נפגעים ובגבר חמוש בחרב שתוקף את התלמידים וצוות ההוראה. הם ירו בו, נטרלו אותו ופינו אותו ואת הנפגעים לבית החולים

כאן אצלנו כמעט כל יום נשלפת סכין, אבל בעיר המנומנמת טרולהאטן שבמזרח שוודיה לא רגילים לאירועים כאלה: גבר עטוי מסכה וחמוש בחרב נכנס הבוקר (חמישי) לבית הספר ותקף את התלמידים והמורים. באירוע הקשה נהרג אחד המורים וארבעה תלמידים נפצעו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות המשטרה וההצלה הוזעקו לבית הספר בעיר השוודית כאשר קיבלו את הדיווח יוצא הדופן. "קיבלנו קריאה על גבר בשנות ה-20 לחייו שתוקף נערים בחרב באזור הקפיטריה בבית הספר, ומיד יצאנו למקום", מסר אחד השוטרים.

הכוחות שהגיעו למקום הבחינו בתוקף ומיד ירו בו. לאחר מכן העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים, יחד עם חמשת הנפגעים הנוספים באירוע. עדי ראייה שהיו במקום מסרו כי חמישה נפגעים פונו באמבולנסים מבית הספר, בהם מבוגר אחד, מורה בבית הספר, וארבעה נערים. על פי בית החולים המקומי, המורה נהרג בתקרית הקשה.

"צפינו במורה שלנו נרצח לנגד עינינו", אמר אחד התלמידים שהיה עד לרצח. "ראיתי את הרוצח דוקר את המורה עם החרב בזמן שאנחנו הסתגרנו בכיתות. יצאנו על מנת לעזור לו ואז הוא תקף גם אותנו. אם לא היינו בורחים, היינו נרצחים גם כן".