הודו: אונס קבוצתי בבת שנתיים וחצי

שוב מקרי אונס קשים בהודו – הפעם בת שנתיים וחצי ובת חמש שעברו ככל הנראה אונס קבוצתי בדלהי. המשטרה פתחה במצוד. רק ב-2014: 36,735 מקרי אונס בהודו

ארכיון (רויטרס)

פעוטה הודית בת שנתיים וחצי וילדה בת חמש נאנסו הלילה בשתי תקריות בניו דלהי. המשטרה ציינה כי ככל הנראה מדובר במקרים של אונס קבוצתי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי דיווח בסוכנות הידיעות הצרפתית, בת השנתיים וחצי נחטפה על ידי שני גברים מאירוע דתי במערב דלהי ונאנסה על ידם. לאחר מכן היא נזרקה בפארק סמוך לביתה, כך לפי המשטרה וקרוביה.

מפקד המשטרה במערב העיר אמר שהפעוטה נמצאה כשהיא מדממת כמה שעות לאחר שנעלמה. בדיקות רפואיות הראו שהיא נאנסה לפחות פעם אחת. "פתחנו במצוד אחר חשודים, אך עדיין אף אחד לא נעצר", אמר מפקד המשטרה.

במקרה אחר, ילדה בת 5 נאנסה על ידי שלושה גברים במזרח העיר, לאחר שפיתו אותה להגיע לבית של אחד משכניה, כך על פי המשטרה.

הפגנות בהודו בעקבות אונס (רויטרס)

"מתי דלהי תתעורר?"

"כשהיא נמצאה בגדיה היו קרועים והיא דיממה, תושבים שראו אותה ציינו כי היא סיפרה להם שהותקפה מינית. חלק מתושבי המקום התפרצו לבית ותפסו את החשודים", אמר קצין משטרה אחד. על פי הבדיקות, היא נאנסה מספר פעמים. שתי הבנות הועברו לטיפול רפואי, ועל פי המשטרה לא נשקפת להן סכנה בריאותית.

"מתי דלהי תתעורר? עד מתי בנות כאן תמשכה להיות קורבן? בושה - בת שנתיים וחצי ובת חמש עברו אונס קבוצתי", אמרה בכירה בוועדת העיר למען נשים בעקבות המקרים.

הנושא עלה לתודעת העולם במיוחד לאחר האונס הקבוצתי של סטודנטית צעירה באוטובוס בדלהי בשנת 2012, מאז היו מספר רב של הפגנות. על פי נתוני המדינה, בשנת 2014 התרחשו בהודו 36,735 מקרי אונס, 2,096 מהם בדלהי.