תיעוד: שדדו חנות עם תינוק ביד

חינוך רע: מוכר בגדים בעיירה סונומה שבארגנטינה לא יכול היה לנחש שבני הזוג שנכנסו לחנות שלו כשהם נושאים את בנם התינוק עומדים לשדוד אותו באיומי אקדח. בזמן שהאב רוקן את הקופה ממזומנים, המשיכה זוגתו לסקור את הסחורה בחנות בזמן שבנם התינוק זחל לו על הרצפה

ההורים הטריים בארגנטינה גייסו את בנם התינוק לעסקיהם המפוקפקים: בני זוג תועדו במהלך שוד מזוין של חנות בגדים כשהם נושאים בידיהם את בנם התינוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השוד התרחש לאור יום בעיירה סונומה שמדרום לבואנוס איירס, כשבני הזוג - בשנות השלושים לחייהם - נכנסו לחנות בגדים מקומית כשהם מחזיקים בידיהם את התינוק והחלו להתרשם מהסחורה כלקוחות פוטנציאלים לכל דבר.

המוכר, שלא חשד לרגע כי מדובר בצמד שודדים מתוחכם וקר רוח, המשיך בענייניו מבלי לייחס לשניים חשיבות מיוחדת. בתיעוד מצלמות האבטחה שבחנות נראה לפתע הגבר כשהוא מוסר את התינוק לזוגתו ואז מזנק על המוכר המופתע ומצמיד נשק לראשו.

לאחר מכן גרר השודד את המוכר אל מעבר לדלפק והורה לו לרוקן את הקופה ממזומנים, זאת בשעה ששותפתו המשיכה לבחון את בגדי המעצבים היוקרתיים שבחנות. התינוק לאורך כל הזמן הזה, העביר את זמנו בזחילה חופשית ברחבי החנות כשהוא מביט בהוריו בפעולה.

כעבור מספר דקות הסתלקו בני הזוג מהחנות, כשברשותם שלל בסך 7,000 דולרים במזומן ומספר שקים מלאים בפרטי אופנה. במשטרה המקומית ממשיכים במצוד אחר בני הזוג שטרם נתפסו.