ארה"ב: שתתה, נהגה, תיעדה - ונעצרה

צעירה אמריקנית תיעדה את עצמה נוהגת לאחר ששתתה כמויות גדולות של אלכוהול ושידרה את התיעוד ברשת החברתית "פריסקופ". כמה מהגולשים דיווחו למשטרה, שעצרה אותה לבסוף. צפו בנהגת הלא הכי חכמה

"אני כל כך שיכורה" - כך נשמעת ונראית וויטני ביל בת 23 ממדינת פלורידה שבארה"ב אומרת למצלמה בעודה אוחזת בהגה מכוניתה, ומשדרת את התיעוד ברשת החברתית "פריסקופ". המעשה הלא זהיר הזה עלה לה במעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון אומרת ביל כי נדמה לה שיש תקר בגלגל מכוניתה וכי היא נוסעת לאט מאד. "אני ממש שיכורה, וזה ממש נורא", היא נשמעת ספק נוזפת בעצמה על התנהגותה. "אני אהיה שיכורה כל הדרך הביתה, בואו נראה אם אצליח להגיע בלי לקבל דוח".

בשלב מסוים נשמעת ביל אומרת שהיא פנתה ימינה במקום שמאלה. בכל אותו זמן ממשיכה ביל להציץ במסך האפליקציה שבאמצעותה היא משדרת, ובשלב מסוים היא משתאה מכך שכל כך הרבה אנשים עוקבים אחרי השידור שלה.

אחד מהם אף כתב לה להפנות את מבטה לכביש. האפליקציה שבה השתמשה ביל אפשרה למשתמשים אחרים לצפות בתיעוד שלה נוהגת שיכורה בשידור חי. כמה מהם דיווחו למשטרה, שהשתמשה בעצמה באפליקציה המדוברת כדי לאתר את הרכב בו נהגה ביל. היא נעצרה לאחר שסירבה לעבור בדיקת אלכוהול.