העצות של אובמה ל"פוליטיקאי" קנייה ווסט

באירוע גיוס כספים בו השתתפו השניים נשא הנשיא האמריקני נאום מבודח בו חילק עצות פוליטיות לראפר שהכריז על כוונתו לרוץ בעתיד לנשיאות. "אתה באמת חושב שהמדינה הזאת הולכת לבחור בחור שחור מדרום שיקגו עם שם מצחיק? זה משוגע", אמר

נשיא ארצות הברית ברק אובמה פתח אמש (שבת) אירוע לגיוס כספים בסן פרנסיסקו בנימה מבודחת ומפתיעה. הנשיא האמריקני עקץ את הראפר קנייה ווסט, שהופיע באותו אירוע, בתגובה להצהרתו של ווסט כי הוא מתכנן לרוץ לנשיאות בשנת 2020. אובמה, שזוהי כהונתו האחרונה כנשיא, העניק לפוליטיקאי הטרי כמה עצות מבודחות שיסייעו לו להשיג קריירה פוליטית מוצלחת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ראשית, עלייך לבלות זמן רב בהתמודדות עם כמה דמויות מוזרות שמתנהלות כאילו הן בתכנית ריאליטי", אמר אובמה וזכה לצחוק מתגלגל מהקהל. הנשיא התייחס באמירה זו לאשתו של הראפר, קים קרדשיאן, שהתפרסמה ככוכבת ריאליטי.

ווסט. ירוץ לנשיאות ב-2020? (רויטרס)
"טיפ שני וחשוב: להגיד שהייתה לך 'פנטזיה יפה אפלה ומעוותת' זה מה שנקרא, בעולם הפוליטי- לשלוח מסר לא נכון", התבדח אובמה, באזכור לשמו של האלבום הפופולרי של הראפר "My Beautiful Dark Twisted Fantasy".

"דבר שלישי", סיכם הנשיא, "האם אתה באמת חושב שהמדינה הזאת הולכת לבחור בחור שחור מדרום שיקגו עם שם מצחיק להיות נשיא ארצות הברית? זה משוגע!", אמר אובמה, שחי בדרום שיקגו לפני שנבחר לנשיאות.