תופעה: הילדה שמתעטשת 12 אלף פעמים ביום

לקטלין ת'ורנלי, ילדה בת 12 מטקסס, היו חיים רגילים עד לפני חודש. אלא שיום אחד, היא החלה להתעטש ללא הפסקה. במשך כחודש היא מתעטשת 20 פעמים בדקה - כ-12 אלף פעמים ביום. "זה בא משום מקום, אני רעבה וחלשה", היא מספרת. ומה אומרים הרופאים? להם בינתיים אין תשובות

הילדה שלא מפסיקה להתעטש: כאשר אדם מתעטש פעם אחת, אומרים לו "לבריאות". אם זה חוזר על עצמו, בדרך כלל מתעלמים או מושיטים לו מטפחת או טישו. אבל מה עושים עם אדם שפשוט לא מפסיק להתעטש?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קטלין ת'ורנלי, ילדה בת 12 מטקסס, החלה להתעטש לפני כחודש - ומאז היא מתעטשת ללא הפסקה. 20 פעמים בדקה וכ-12 אלף פעמים ביום. כתוצאה מהמצב החריג הזה, היא לא יכולה יותר ללמוד באופן סדיר בכיתתה או לנגן בתזמורת בית הספר בה היא חברה.

"כואבת לי כל הזמן הבטן, הרגליים שלי כואבות כי אני כבר חלשה ובקושי יכולה לאכול," היא סיפרה לרשת CBS. "זה פשוט בא משום מקום".

ומה אומרים הרופאים? הם כבר שללו את האפשרות שמדובר באלרגיה או בוירוס כלשהו. "הם השיבו לי בפשטות שאין להם מושג מה גורם לבעיה", אמרה הילדה. הוריה של ת'ורנלי מודאגים מאוד - ופנו לרופאים מומחים על מנת שיסייעו בפתרון הסוגיה המטרידה.