ארה"ב: בן 11 רצח בת 8 בגלל ויכוח על גור כלבים

הילד החליט לנקום בשכנתו שלא אפשרה לו לשחק עם הכלב הקטן שלה: הוא ניגש לארון, הוציא את רובה הציד של אביו וירה בה למוות. אמה של הנרצחת: "הוא היה בריון, הוא הציק לה". הילד הואשם ברצח, האב לא הואשם

בת ה-8 שנרצחה (רשת WBIR)

"הרצח המזעזע ביותר שנתקלתי בו" - כך הגיב שוטר שהוזעק לבית בטנסי וגילה שילדה בת 8 נרצחה על ידי שכנה, בן 11 בלבד. הרקע לרצח שטלטל את הקהילה בפרבר השקט בטנסי הוא ויכוח על גור כלבים - כך עולה מהחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הרצח אירע בסוף השבוע האחרון בעיר ווייט פיין בטנסי: תלמיד בכיתה ה' השתמש ברובה של אביו כדי לירות מביתו לעבר הילדה מיקאיילה דייר ששיחקה עם הכלב שלה בחצר. הילדה, תלמידת כיתה ג', נפצעה מהירי בפלג גופה העליון ומותה נקבע בבית החולים אליו פונתה.

השכנים סיפרו לשוטרים כי מיקאיילה הקטנה סירבה לתת לילד לשחק עם הכלב שלה - מה שגרם לו לירות לעברה במטרה לנקום. "הוא רצה לראות את הגור הקטן ולשחק איתו, הילדה הקטנה צחקה ואמרה לא - זה היה כל הסיפור", אמרה השכנה צ'סיטי ארווד לרשת הטלוויזיה המקומית WBIR.

לטאשה דייר, אמה של הילדה שנרצחה, אמרה כי לבתה ולילד שירה היו עימותים בעבר: "כשרק עברנו לכאן, הילד הקטן היה בריון והתאכזר אליה - הוא לעג לה, קרא לה בשמות והיה נבזי. דיברתי עם המנהל וזה נפסק, אבל אז פתאום הוא ירה בה".

השריף המחוזי באד מק'קויג אמר כי מדובר באחד הפשעים העצובים ביותר בו נתקל ב-34 שנותיו במשטרה. "זה גבה מחיר כבד מכולנו, זה פשוט דבר נורא", אמר. הילד הואשם ברצח מדרגה ראשונה בבית משפט לנוער - הוא הושאר במעצר והשופטים יצטרכו לקבוע האם להעביר את התיק לבית משפט לבוגרים.

השריף הוסיף כי הילד הוציא את הרובה מהארון של אביו, וציין כי האב לא הואשם בשום פשע למרות שהנשק לא היה נעול. האב סיפר למשטרה כי יצא לצוד עם בנו בעבר, ולכן הילד ידע כיצד להשתמש ברובה.