צפו: מרכיבים את המטוס הטוב בעולם

חברת בריטיש איירוויז מפרסמת תיעוד נדיר של תהליך ההרכבה של המטוס שנחשב למתקדם בעולם, הדרים-ליינר 787-9 של חברת בואינג. כך זה נראה - בפחות מארבע דקות

חברת התעופה הבריטית "בריטיש איירווייז" צירפה לאחרונה לשורות צי המטוסים שלה את הדרים-ליינר 787-9 המטוס שנחשב למתקדם ביותר בעולם. לכבוד המאורע פרסמה החברה סרטון שמספק הצצה נדירה לתהליך הרכבת המטוס - מהרגע שחלקיו נשלחים, עד לתהליך הצביעה ולבסוף גם טיסת הבכורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון בן ארבע הדקות נראה התהליך בהרצה מהירה: תחילה נארזים חלקיו של הדרים-ליינר ומוטסים לוושינגטון, שם הם מורכבים בהאנגרים ענקיים באמצעות הצוות המיומן של חברת בואינג. הצופים מקבלים הצצה מרתקת גם להרכבת תא הנוסעים - מהתקנת המושבים ועד להכנסת תא השירותים.

תהליך ההרכבה (בואינג)

בחלק האחרון והמהנה לא פחות עובר המטוס המתקדם ביותר בעולם תהליך צביעה מורכב - הוא תחילה מכוסה באמצעות מדבקות ענקיות המאפשרות לצבעים לעבור חלק חלק, ואף להוסיף את שמה של חברת התעופה. לאחר שורה של בדיקות קפדניות, ממריא המטוס ליעדו בבריטניה.

צביעת המטוס (בואינג)

בחברת התעופה הבריטית מציינים כי המטוס שמופיע בסרטון, הראשון שנרכש על ידה, יחל לטוס בקו לדלהי כבר בחודש הקרוב. מטוסים נוספים מאותו דגם יוקרתי צפויים להצטרף לצי של החברה, לשורה של יעדים נוספים בתקופה הקרובה.