הפעם זו לא מתיחה: פוטין ואלטון ג'ון שוחחו

לאחר דיאלוג שהחל במתיחה, שוחחו לראשונה ראש ממשלת רוסיה ולדימיר פוטין עם הזמר הבריטי אלטון ג'ון בנוגע ליחס מוסקבה לקהילה הגאה. המנהיג הרוסי אף הציע לזמר הפופולארי להיפגש במוסקבה במידה ולוחות הזמנים של השניים יאפשר זאת

מצפים לפגישה| פוטין וג'ון (רויטרס)

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין התקשר היום (חמישי) לזמר הבריטי אלטון ג'ון והציע לו פגישה במידה ולוחות הזמנים שלהם עולים בקנה אחד - כך אמר דוברו של פוטין לסוכנויות הידיעות הרוסית "ריה-נובוסטי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כשבועיים, במהלך ביקור באוקראינה, התייחס הזמר הבריטי הוותיק, שנחשב לאחד מסמליה הבולטים של קהילת הלהט"ב, למצבם של האוכלוסייה הגאה ברוסיה ואמר כי היה מעוניין בפגישה עם מנהיג רוסיה על מנת לדון עמו בגישתו "המגוחכת", כך כלשונו, לזכויות הקהילה בארצו.

שני קומיקאים רוסים שמעו את דבריו של סר אלטון ג'ון והחליטו להרים את הכפפה: בעוד אחד התחזה למנהיג הרוסי, השני תרגם את דבריו לזמר. רק לאחר שהזמר הצהיר בחשבון האינסטגרם שלו כי שוחח עם פוטין בעוד הקרמלין הכחיש את דבריו, הודו צמד הבדרנים כי מתחו את ג'ון.

דוברו של פוטין, דמיטרי פאסקוב, אמר כי במהלך השיחה שהתקיימה היום ביקש נשיא רוסיה מאלטון ג'ון שלא להיעלב מהמתיחה שיזמו שני קומיקאים רוסים. "מתיחות הן מצחיקות, אבל הומופוביה, לעומת זאת, לעולם לא", כתב הזמר לאחר המקרה. אולם כאמור בקשתו של אלטון מומשה והיום הוא זכה סוף סוף לשיחה המיוחלת.