צפו: מפגש נדיר עם נחש דו-ראשי

בעוד שרבים מאיתנו לא נתקלו מעולם בנחש בחצר ביתם, הצליחו בני משפחה מקנזס שבארה"ב לרשום הישג מפוקפק כשפגשו נחש נדיר בעל שני ראשים. אחרי שהילדים התאהבו בזוחל הקטן, החליטו ההורים לאפשר להם לגדל אותו כחיית מחמד. ביולוג: "מדובר בבעל חיים נדיר מאוד"

זוג הורים ממדינת קנזס בארה"ב, שעודדו את ילדיהם להתנתק מהעולם הווירטואלי ולבלות זמן רב יותר בטבע, לא תיארו לעצמם שהמלצתם תסתיים באימוץ נחש נדיר בעל שני ראשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני מספר חודשים החליטו בני משפחת סימפסון לערוך מספר שינויים באופי חייהם ולהעתיק את מגוריהם מהעיר אל הכפר. כחלק מהתאמת אורחותיהם לסביבה החדשה, הפצירו ההורים בשלושת ילדיהם לבלות זמן רב יותר ביערות הסמוכים ולהתחבר אל הטבע הקסום.

תרומתו של הטבע למפגש עם הילדים לא איחרה לבוא וכעבור מספר ימים שבו הילדים הביתה כשברשותם חבר חדש ומשונה שהכירו - נחש בצע כתמתם בעל שני ראשים. "לא האמנו למראה עינינו", סיפרו ההורים. "בהתחלה לא ידענו כל כך מה לעשות איתו, אבל אחרי שעודדנו את הילדים לאמץ דג זהב כחיית מחמד לא ראינו סיבה שלא לאפשר להם לגדל גם נחש".

בינתיים הספיק הזוחל הדו-ראשי לעורר עניין רב בעיירה ורבים החלו לבקר בבית המשפחה כדי להתבונן במו עיניהם בממצא החריג. ביולוג מקומי שבחן גם הוא את הנחש המשונה הסביר כי למרות שמדובר בבעל חיים נדיר מאוד, מדובר בעיוות גנטי שמתועד בספרות המחקרית בעיקר בקרב נחשים וקרפדות.