התוספת במגש הפיצה: 1,300 דולר

צעיר מקליפורניה שהזמין מגש פיצה מסניף דומינוס פיצה המקומי גילה בתוך מארז הקרטון תוספת מפתיעה במיוחד: מאות דולרים במזומן. לאחר שהתייעץ עם חבריו בפייסבוק מה לעשות עם הכסף החזיר הצעיר את המזומנים לשליח. ברשת החליטו לאות תודה לפנק את המוצא הישר

דולרים במגש הפיצה. אילוסטרציה (רויטרס)

צעיר מקליפורניה שהזמין משלוח פיצה הופתע למצוא במגש 1,300 דולרים במזומן. אחרי התלבטות ממושכת כיצד לנהוג במציאה, החליט בסופו של דבר המוצא הישר להחזיר את הכסף לבעליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר שקיבל את המגש ושילם לשליח התפנה מייק וגאס מברקלי להתייחד עם משולש הפיצה שלו ציפה כל הערב. אחרי שסעד את לבו, סגר וגאס את המגש והכניסו למקרר, זאת מבלי שידע איזו תוספת יוקרתית נוספה למשלוח השגרתי שלו.

דקות ספורות לאחר מכן החל מכשיר הטלפון הסלולרי שלו לצלצל ולצפצף באורח חריג. כשנטל את הטלפון לידיו וקרא את אחת מעשרות ההודעות שנשלחו אליו בדקות האחרונות, התחוור לו כי השליח שהביא לו את הפיצה שכח בתוך המגש את דמי הפדיון בסך 1,300 דולרים שאותם התכוון להפקיד בבנק לאחר מכן.

כלא מאמין ניגש וגאס למטבח ביתו ופתח את המקרר. כשפתח את מגש הפיצה נגלתה לנגד עיניו ערימת השטרות הירוקים שעליהם דיבר השליח. "נכנסתי לפייסבוק ושאלתי את החברים שם מה הם חושבים שעלי לעשות", סיפר וגאס. "כמה אמרו שהם היו שומרים את הכסף, אבל אני בחרתי אחרת והחזרתי את הכסף".

ברשת פיצה דומינוס החליטו לתגמל את הלקוח ההגון על הצעד הנכון, והודיעו כי יספקו לו פיצה בחינם למשך שנה שלמה.