אותרה גופת הישראלי הנעדר באומן

לאחר ימים של חיפושים קדחתניים איתרו צוותי החיפוש של זק"א יחד עם אנשי ההצלה האוקראינים את גופתו של אמיר אוחנה במעיין באומן. משרד החוץ והשגרירות המקומית מסייעים בהשבת גופתו לישראל

סוף עצוב: צוותי החיפוש האוקראינים והישראלים שסרקו בימים האחרונים אחר הנעדר הישראלי אמיר אוחנה איתרו היום (שבת) את גופתו במעיין סמוך לאומן. הודעה נמסרה לבני משפחתו בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

אמיר אוחנה, ארכיון (באדיבות המשפחה)

צוותי החיפוש הבינל' של זק"א ערכו ביממות האחרונות חיפושים קדחתניים אחר הצעיר בן ה-28 שיצא לכבוד ראש השנה לעיר. מיד לאחר שמצאו את גופתו הם עדכנו את משרד החוץ ושגרירות ישראל באוקראינה, שפועלים כעת לסייע בהליך העברת גופתו במהירות לישראל.

צוות החיפושים, היום (דוברות זק"א)

רק אתמול פנתה רעייתו מיטל אוחנה לראש הממשלה נתניהו בבקשה שיסייע לה ולבני משפחתה בחיפושים. "אני מתחננת בכל לשון של בקשה, הוא לא חוזר הביתה ואף אחד לא מוצא אותו", סיפרה אוחנה כשהיא ממררת בבכי בסרטון שהפיצה המשפחה. "הבנות שלי כל היום בוכות ומחפשות אותו. אני מבקשת מכל מי שיכול לעזור שיסייע לנו".

"ביבי נתניהו, ראש הממשלה, אני מאמינה בך, בבקשה תעזור לנו - לא יודעת באיזו דרך", המשיכה אוחנה בכאב, "שוכחים מאתנו לאט לאט - ויכול להיות שהוא פצוע באיזשהו מקום. הוא הבעל שלי והחיים שלי ואני לא יכולה לחיות בלעדיו דקה". היום כאמור התממשו הפחדים הגדולים ביותר של בני המשפחה, עם קבלת ההודעה על מציאת גופתו של אמיר.