נאמנות ללא גבול: הכלבה שמרה על חברתה שנפלה לבור

הכלבה טילי מארה"ב הבחינה שחברתה, הכלבה פיבי, נפלה לבור מים עמוק - ולא הצליחה לצאת ממנו. תוך שהיא מנסה להזעיק עזרה, נשארה טילי לשבת ליד הבור - ולא נטשה את חברתה במשך שבוע. חבורת אנשים שאיתרה את הכלבות נדהמה ממפגן החברות המרגש: "זה מוכיח כמה הכלבים נאמנים לא רק לבני אדם, אלא גם אחד לשני"

לא זזה מהבור. הכלבה טילי שומרת על חברתה (sky news)

חברו הטוב ביותר של... הכלב: שתי כלבות שנעדרו מבתיהן במשך כשבוע הדאיגו מאוד תושבי עיירה במדינת וושינגטון שבארצות הברית. מספר עוברי אורח שחלפו סמוך לבור מים ישן, הבחינו לפתע בכלבות לאחר ששמעו אותן נובחות - אלא שמה שגילו כשמצאו אותן, היה מפתיע אפילו יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

חברי הקבוצה מצאו את טילי, כלבה מסוג סטר, רוכנת מעל לבור המים - כשבתוכו יושבת פיבי, כלבת האש-פאפי שנפלה לבור ולא הצליחה לצאת ממנו. טילי סירבה לזוז מהמקום ולזנוח את חברתה - וישבה ליד הבור במשך כשבוע, עד שמי שחלף באזור שמע אותה - והגיע לחלץ את פיבי.

"במשך שבוע טילי ישבה ליד פיבי ולא עזבה אותה, חוץ מכמה דקות בכל יום שבהן ניסתה לצאת ולחפש עזרה", סיפר אחד מחברי הקבוצה שאיתרה את הכלבות, "הבחנו לראשונה בטילי מגיעה למקום בו אנחנו גרים - ואז הלכנו אחריה והגענו לבור בו נמצאה פיבי" .

הכלבה פיבי חולצה מהבור במצב טוב (sky news)

פיבי נמצאה בתוך בור המים, כשהיא ישובה על ערימת אבנים כדי שלא תירטב. בעליהן של הכלבות טרם נמצא, אך הן הועברו לידיהם הטובות של חברי הקבוצה, המטפלים בבעלי חיים, כשמצבן מוגדר טוב.

"זה סיפור מרגש מאוד שמוכיח מהו כוחה של אהבה ונאמנות", סיכמו החברים את החוויה. הסיפור המרגש זכה ללמעלה מ-3,000 שיתופים ברשתות החברתיות ונראה שהוא מוכיח שהכלב הוא חברו הטוב ביותר לא רק של בני האדם.