תיעוד: הצילו תינוק מגלגלי מכונית

נהג מיניבוס בסין, שפגע בטעות בתינוק שעמד בצד הדרך, מיהר לסייע ולנסות לחלץ אותו מתחת לגלגלים. במשטרה שיבחו את תפקודו: "הוא מיהר לקרוא לעזרה"

תינוק סיני בן 11 חודשים נדרס על ידי רכב שפנה במהירות, ולמרבה המזל יצא ללא פגיעות משמעותיות. מצלמות אבטחה סמוכות תיעדו את התאונה ואת המאמצים של האם והנהג - יחד עם העוברים ושבים - להוצאת התינוק. התיעוד הדרמטי פורסם היום (ראשון) על ידי המשטרה המקומית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה אירעה בשבוע שעבר, כאשר מיניבוס פגע בתינוק במחוז פוג'יאן בדרום סין. התינוק שיחק עם אמו בצד הדרך, והיא כרעה לצידו בדיוק בשעה שהמיניבוס פנה. מחקירת המשטרה עולה כי הנהג לא האט לפני הפנייה, אך להגנתו ייאמר כי מיהר לעזור לאם במצוקתה.

לאחר הפגיעה הנהג עצר את הרכב ויצא על מנת להרים את המיניבוס ולאפשר את הוצאת התינוק מבין הגלגלים. דינג הנהה, שוטר מקומי, סיפר: "הנהג קרא לאחרים לעזור בזמן שניסה להרים את המיניבוס באוויר".

עדת ראייה לתאונה הוסיפה: "חשבתי שזה כמעט בלתי אפשרי להציל את חיי הילד". תוך 13 שניות הילד חולץ והועבר לבית חולים מקומי לטיפול רפואי. הצוות הרפואי קבע כי התינוק סובל מחבלות בפנים ומזעזוע מוח קל, אך לא נשקפת לו סכנה - וזאת בזכות החילוץ המהיר והמוצלח.