ארה"ב: אב זועם הכה את רוצח בתו בבית המשפט

אביה הביולוגי של ג'מילה בת ה-3 לא הצליח לשלוט בעצמו כשהתייצב מול האיש שאחראי למותה של בתו. במהלך הדיון על עונשם של האם ובן זוגה, שהורשעו בגרימת מותה של הפעוטה לאחר שהכו אותה, התנפל האב על הנאשם ושלח אגרוף לפניו

תקרית יוצאת דופן נרשמה השבוע באולם בית המשפט בדטרויט במהלך דיון על גזר הדין שניתן לבני זוג שהורשעו בגרימת מותה של פעוטה בת 3 - בתה של האישה. דוויין סמית', אביה הביולוגי של הפעוטה, התכונן למסור עדות כאשר לפתע זינק ממקומו, התנפל על הנאשם, קליפורד תומאס, ושלח אגרוף לפניו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סגני השריף של מחוז וויין שנכחו בבית המשפט מיהרו להפריד בין השניים, אבל צעקותיהם הרמות הדהדו עוד דקות ארוכות באולם. האירוע עצמו תועד ושודר על ידי רשת WDIV בדטרויט. לאחר התקרית פונה האב מהאולם ולאחר שנרגע חזר לדוכן והשלים את ההצהרה.

הפעוטה, ג'מילה, מתה מפצעיה לאחר שספגה מהלומות מבני הזוג בספטמבר 2014. החוקר הרפואי של מחוז וויין קבע שמותה הוא מעשה רצח, אבל בית המשפט הרשיע את הזוג רק בעבירה של גרימת מוות ברשלנות.

בית המשפט קבע כי אמה של הפעוטה תישלח ל-7-15 שנות מאסר בגין גרימת מוות ברשלנות ועוד 14 שנים בגין הזנחה. בן הזוג יישלח לכלא ל-6-15 שנים.