אחרי טראמפ: וידוי השיער של הילרי

המתמודדת הדמוקרטית נמצאת במוקד ההתעניינות של התקשורת כבר למעלה מ-20 שנים, וגם כשהייתה האישה הראשונה של ארה"ב היא זכתה להערות רבות על מראה החיצוני. כעת, כשהבחירות בארה"ב עוסקות במראה החיצוני לא פחות מאשר בסוגיות המהותיות, היא מבהירה האם השיער שלה אמיתי - ועוקצת חזרה את טראמפ

אחד הנושאים החמים במערכת הבחירות הנוכחית בארה"ב הוא ההופעה החיצונית של המועמדים - ובעיקר השיער. דונלד טראמפ אף העלה תומכת לבמה על מנת שתקבע האם שיערו אמיתי, והילרי קלינטון אמנם נמצאת בצד השני של המפה הפוליטית אך בנושא הזה היא חשה שותפות גורל עם טראמפ - ולכן אתמול (שבת) היא הפריכה את השמועות על שיערה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני יודעת מה דונלד עובר - הרבה אנשים אמרו הרבה דברים על השיער שלי במשך השנים", אמרה הילארי, שנמצאת באור הזרקורים בארה"ב כבר יותר מ-20 שנה, במהלך עצרת בחירות במיניאפוליס. "אם מישהו תוהה האם השיער שלי אמיתי, אז הנה התשובה: השיער אמיתי, הצבע לא".

קלינטון ניצלה את ההודעה מסמרת השיער כדי לעקוץ את יריבה: "אני תוהה אם זה המצב גם אצל דונלד", אמרה לקול תשואות הנוכחים.

בסוגיות רציניות יותר, הצהירה קלינטון כי תפעל להחמיר את הגישה לנשק אם תיבחר: "אני לא אשב בשקט בזמן שאנשים טובים מתים ברחבי ארצות הברית". קלינטון השיבה אש גם למבקריה שטוענים כי היא "משחקת על הקלף של המגדר": לדבריה, "אם קריאה לשכר שווה ולחופשת לידה ולזכויות רפואית זה משחק בקלף המגדר, אז אני 'אשמה'".