צפו: כך הוכיח טראמפ שאין לו פאה

המועמד הרפובליקני לנשיאות התעקש להוכיח לקהל ששיערו אינו מזויף - וקרא לאחת התומכות לעלות לבמה. "רק אל תבלגני לי את השיער יותר מדי, ותגידי אם הוא אמיתי", אמר טראמפ במופע ראווה תקשורתי נוסף

המתמודד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב זוכה לביקורות רבות לא רק על עמדותיו ואמירותיו השנויות במחלוקת, אלא גם על הופעתו. לאחר שמספר פרשנים טענו ששערו נראה כמו פיאה, החליט טראמפ אתמול (חמישי) להשיב לטענות בדרך יצירתית - וקרא למשתתפת מהקהל לשמש כעדה מהימנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

"בשער של הניו יורק טיימס קראו לי 'האיש של הפאה'. אני לא חובש פאה, זה השיער האמיתי שלי, אני נשבע", הצהיר טראמפ בעצרת בחירות בדרום קרוליינה. על מנת להוכיח את דבריו הוא קרא לאחת הנוכחות לעלות לבמה: "אנחנו צריכים ליישב את זה, הם ייתנו לך לבדוק".

המועמד הציב רק תנאי אחד לבדיקה המיוחדת: "אל תבלגני לי את השיער יותר מדי, כי אני משתמש בספריי לשיער. עכשיו תגידי, האם השיער אמיתי?". האישה נגעה בשיערו ואז אמרה למיקרופון: "כן, אני חושבת שכן".

טראמפ, כמנהג הקוסמים, אמר לקהל כי לא הכיר את האישה קודם לכן - והודה לה על שיתוף הפעולה: "את מאוד נחמדה, תודה. נעים להכיר אותך - למישהו יש אישה יפה מאוד, ואני נשבע שלי אין פאה". הקהל, ובו אשתו של טראמפ, הגיבו במחיאות כפיים סוערות.