סיפור אהבה תת-ימי

זוגות לקראת חתונה מנסים בכל דרך לחשוב על דרכים יצירתיות למסד את הקשר, כשפרחים ונרות פשוט כבר לא מספיקים. חורחה וקימברלי מצאו רעיון מקורי במיוחד. השניים בחרו למסד את הקשר בניהם בעומק 7 מטרים מתחת לפני הים. הם הורידו כומר בסנפירים ומול כמה דגים החליפו טבעות, בועות והבטחות לכל חיים. צפו

קימברלי וחורחה ממיאמי החליטו שהרעיון של חתונה "רגילה", הוא לא בשבילם. במקום אולם וקייטרינג, השניים הפריחו את בועות אהבתם אתמול (שלישי) בעומק של שבעה מטרים מתחת לפני הים, למרגלות הפסל המוכר "ישו של המעמקים", והחליפו טבעות, נשיקות והבטחות לכל החיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כומר עם גלימה, מסיכה, בלוני חמצן וסנפירים ירד עם השניים לקרקעית האוקיינוס האטלנטי כדי לנהל את הטקס. שני עדים וכמה דגים סקרנים ליוו את השנים ברגעים המרגשים עם החמצן הקצוב. צלם תת מימי העביר את הטקס בשידור ישיר לחברים ולבני המשפחה, שלא רצו או יכלו לרדת איתם לעומק אהבתם.

על החליפות, השנים לא ויתרו, אבל ספק אם הם יוכלו למכור אותם או להשתמש בהם שוב. פסל הברונזה שלמרגלותיו הם התתחתנו, ישו של המעמקים, נוצר והוצב בקרקעית האוקיינוס בדיוק לפני חמישים שנה. חורחה טוען שכל צוללן צריך לצלול למקום כדי לראות את המראה הנדיר , והוא וקימברלי מבטיחים לחזור אליו ביחד, גם בעוד חמישים שנה.