תיאור החשוד: שחור, לבן וקטן‎

פינגווין קטן העסיק במשך שעות את שוטרי תחנת צ'ימבוטה שבפרו, לאחר שנצפה משוטט לו באחד משכונות הפרבר. לאחר מרדף ממושך הצליחו לבסוף הצוותים לשים את ידיהם על הציפור המבוהלת, שנלקחה לתחנת המשטרה שם המתינו לה חטיפי דגים ומזגן. נסיבות הגעתו של הפינגווין למקום נותרו עדיין בגדר תעלומה

מרדף אחר חשוד בטוקסידו: שוטרי תחנת צ'ימבוטה שבפרו הופתעו אמש לגלות כי החשוד שהוזעקו לעצור הוא לא אחר מאשר פינגווין קטן שנצפה משוטט באחת משכונות הפרבר הצפוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תושבים הבחינו בציפור הקטנה כשהיא משוטטת מבוהלת על אחד הכבישים הראשיים בשכונה, והזעיקו את אנשי המשטרה המקומית. צוות שהגיע למקום זיהה את הפינגווין כשהוא מתרוצץ לו הלוך ושוב ביו המכוניות ופתחו במרדף אחריו.

המאמצים לחסום את מסלול בריחתו רק הבהילו עוד יותר את העוף הקטן, שכמעט ונדרס מספר פעמים כשהגביר את קצב מנוסתו ככל שהשוטרים ניסו להדביק את צעדיו. מי שהצליחו לעמוד בדרכו זכו בכמה נגיסות באצבעותיהם לפני שהצליחו לשים עליו את ידיהם וללכוד אותו.

מיד לאחר שנתפס נעטף הפינגווין במעילו של אחד השוטרים כדי למנוע את התפרעותו בתוך הניידת, ונלקח לתחנת המשטרה שם האכילו אותו השוטרים בדגים. לאחר שזכה לכינוי "פינגוי" הועבר בעל הכנף הקטן לשיקום בשמורת ויוורו המקומית.

עד כה לא ברור כיצד הגיע הפינגווין הקטן אל הרחוב, אך על פי ההערכות הוא כנראה והחליק ממטען בעלי חיים שהובל באזור.