ארה"ב: נעל את בנו בן ה-6 במכונית - ויצא לדייט

כשבנו הצעיר של אריק השתעמם מהבילוי במסעדה עם אביו ובת זוגו, החליטו השניים להמשיך בכל זאת בדייט - בלעדיו. הם השאירו את הילד בן ה-6 לבדו במכונית וסיימו את הערב הרומנטי. האירוע תועד במצלמות האבטחה, וכעת יועמדו בני הזוג לדין בגין הזנחה

אריק קאק, תושב ג'ורג'יה שבארה"ב בן 51, וחברתו בת ה-26 יועמדו בקרוב למשפט בגין הזנחה, לאחר שנעלו את בנו בן ה-6 של אריק לבדו במכונית במשך כ-40 דקות - על מנת לסיים את הדייט שלהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מחקירת המשטרה המקומית עולה כי אריק ובת זוגו ג'קלין הגיעו יחד עם הילד מנישואיו הקודמים למסעדה. בשלב מסוים השתעמם הילד מהבילוי, וכפי שמצלמות האבטחה מתעדות, ליוותה אותו ג'קלין למכונית שבחניון החשוך, השאירה אותו בתוך כלי הרכב הנעול וחזרה למסעדה להמשך הערב הרומנטי.

אריק וג'קלין (עמוד הפייסבוק של האב)


הילד שהצליח לקרוא כמה מהשלטים במקום התקשר לאמו, וזו הזעיקה את המשטרה. השוטרים חייגו לילד , כשבמקביל, על פי התקשורת המקומית, חזר האב למכונית. כשהשוטרים ניסו להשיג אותו ניתק האב את השיחה ולאחר מכן טען כי השאיר את הילד לבד דקות ספורות בלבד, רק כדי ללכת לשירותים - טענה שהופרכה בעקבות סרטוני האבטחה. לאחר מכן, על פי החשד, הוא התקשר לגרושתו ואיים לרצוח אותה בגלל שהזעיקה את המשטרה.

"בתור אבא, אני לא מצליח להבין איך מישהו משאיר ילד לבדו במכונית, בזמן שהוא נהנה בארוחת ערב. זה פשוט עצוב", אמר אחד השוטרים שטיפל במקרה.