דיווח מיוחד מזירת הפיגוע בתאילנד: הקניון שומם, הישראלים חזרו לטייל - "רגילים כבר למצבים כאלה"

חלונות מנופצים, אנשי ביטחון בנוכחות מוגברת וחנויות שוממות. יום לאחר הפיצוץ בבנגקוק האווירה בבירה מתוחה, אבל התיירים הישראלים פחות מתרגשים: "אנחנו רגילים כבר למצבים כאלה". דיווח מיוחד

יממה לאחר הפיצוץ הקטלני בתאילנד, שגבה את חייהם של 22 בני אדם, תושבי בנגקוק חזרו לשגרה - אך האווירה ברחובות נותרה מתוחה מאוד ומרכז הקניות "סנטרל וורלד" כמעט שומם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אי אפשר להתעלם מהנוכחות המוגברת של שוטרים וקצינים בכניסה לקניון הסמוך מאוד למקום הפיגוע. המבקרים עוברים בדיקה ביטחונית כפולה וקפדנית. הקניון עצמו כמעט ריק ממבקרים.

באזור מקדש אראוון הוצבו אנשי ביטחון, שמנעו מהעוברים והשבים להתקרב. סקרנים רבים, תיירים ועיתונאים התגודדו מול המקום, כשניתן היה להבחין בחלונות המנופצים של המלון הצמוד ובסימוני המשטרה על הכביש.

"הישראלים תמיד חוזרים לשגרה"

מיעוט מבקרים בקניון הסמוך למקום הפיגוע (חדשות 2)


איציק עובדיה, ישראלי שמטייל עם משפחתו בבנגקוק, שמע את קול הנפץ המחריד. "חשבתי שזה בלון גז או מיכל דלק שהתפוצץ. אחרי 10 דקות בערך התחלנו לקבל הודעות מהארץ והבנו שזה היה משהו כמו פיגוע, אז לא יצאנו מהמלון", סיפר לחדשות 2 Online.

אך היום איציק כבר טייל בקניון הסמוך: "אין פה הרבה אנשים, כי מפחדים, אבל אנחנו לא חוששים. אנחנו, הישראלים, רגילים כבר למצבים כאלה ותמיד חוזרים לשגרה", הסביר.

בהכנת הידיעה השתתף נועם יוסף