גרמניה: בת המיליונר נחטפה ונרצחה

נערה בת 17 מגרמניה שנחטפה בשבוע שעבר בעת שטיילה ברחוב, נמצאה ללא רוח חיים לאחר שהמו"מ לשחרורה כשל. אביה, איש עסקים אמיד, ספד לה: "אנו מתגעגעים אלייך אנלי, ומלווים אותך גם במותך". לאחר מצוד נרחב נמצאו חשודים במעשה

סוף עצוב לחטיפה (דיילי מייל)

סוף עצוב לדרמה שהתחוללה בימים האחרונים בגרמניה: המשטרה המקומית איתרה את גופתה של אנלי מריה, צעירה בת 17 שנחטפה בשבוע שעבר בעיר מייסן שבמזרח המדינה, בעת שטיילה עם כלבתה בשעת לילה. המקרה הסעיר את התקשורת המקומית בין היתר מאחר שאנלי היא בתו של אחד מעשירי המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חוטפי הנערה התנו את שחרורה בדרישה לתשלום כופר בסך מיליון אירו על ידי אביה, איש עסקים אמיד ומוכר. הוריה הסכימו מיד לדרישה זו ואף כתבו לחוטפיה: "עליהם לדעת כי נמלא אחר דרשותיהם, נעשה הכל על מנת שנוכל שוב להתאחד עם בתנו בקרוב".

למרות הסכמת ההורים לתנאים שהציבו שוביה של אנלי, איתרו אתמול (שני) שוטרים את גופתה בחווה הממוקמת לא הרחק מעיר מגוריה, לאחר שהמשא ומתן בין הצדדים כשל מסיבה שאינה ברורה.

המשטרה בגרמניה עצרה בתום מצוד נרחב פועל בן 61 וגבר מובטל בן 39 בחשד למעורבות בחטיפה. "אנו מתגעגעים אלייך אנלי, ומלווים אותך גם במותך", ספדו לה הוריה, לאחר שנודע להם שהנורא מכל אירע.

רק לפני חודשיים אירע מקרה דומה בגרמניה, כאשר כנופיה חטפה נכה בן 50 בעיר וורת' והציבה דרישה לתשלום מיליון וחצי אירו מהוריו הקשישים, אולם אז החליטו החוטפים לשחרר את האיש, מבלי שדרישותיהם מולאו, ככל הנראה לאחר שנתקפו בפחד.