ספר הפלא שיגרום לילדים ללכת לישון?

ספר שחיבר פסיכולוג שוודי אודות ארנב שלא מצליח להירדם נכנס לרשימת רבי המכר באתר אמזון. המחבר טוען כי הספר כתוב באופן כזה הגורם לילדים להיכנס למצב של עייפות בתוך דקות. הדרישות להורים: להקריא לאט ולפהק

פתרון הפלא? כריכת הספר

כל הורה לילד קטן מכיר את המאבק היומיומי המתיש בשעות הערב, כשמגיע הזמן ללכת לישון. מחברו של ספר ילדים חדש טוען כי מצא מזור לבעיות ההורים. לדבריו, הקראת הספר לילדים מאפשרת להרדים אותם בתוך דקות ספורות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המחבר, הפסיכולוג השוודי קרל-ג'ון פורסן ארלין, אומר כי הספר החדש, ששמו "הארנב שרוצה להירדם", פותח בצורה מדעית ונכתב במיוחד בכדי להביא ילדים לכדי שינה. סיפור הילדים כבר הפך להצלחה גדולה ונכנס לרשימת רבי המכר באתר אמזון.

עלילת הספר מתמקדת בארנב בשם רוג'ר שמתקשה להירדם. על מנת לסייע לו למצוא את מבוקשו, יוצאים יחד עמו למסע אחר השינה המובטחת גם "חילזון השינה" ו"דוד פיהוק".

הקראת הסיפור לבדה אינה מספיקה. הסופר פורסן ארלין פרסם הוראות מדויקות להורים על מנת שאלה יצליחו במשימה הקשה. לדבריו ההורים נדרשים להקריא לילדיהם את הסיפור בצורה איטית ואף לפהק תוך כדי הפעולה. התיאוריה מתבססת על כך שהילדים בעצם מחקים את הפעולות של הוריהם והדבר מכניס אותם לתוך מצב של עייפות והירדמות.

המחבר מוסיף כי השילוב בין השפה שבה נכתב הספר, יחד עם התמונות הנלוות ל-26 העמודים המכילים אותו, עשוי להביא אפילו את הילד האנרגטי ביותר למצב של שינה.