צפו: לימדה את בתה "לסחוב" מחנות משקאות

לא ממש אם השנה: אישה בשנות השלושים לחייה תועדה כשהיא נכנסת לחנות משקאות בפלורידה יחד עם בתה בת ה-7, ומנחה אותה לגנוב בקבוק טקילה יקר ערך. תיעוד התקרית פורסם ברשת בניסיון לאתר את השתיים. "בעיקר היה לי עצוב לראות את זה", סיפר בעל המקום

אם מפלורידה תועדה בשבוע שעבר במצלמות האבטחה הרבות הממוקמות בחנות משקאות מקומית, כשהיא מלמדת את בתה הצעירה כיצד לגנוב סחורה יקרה. התמונות יוצאות הדופן הללו הועברו למשטרה, אך פורסמו גם ברשת - בניסיון לאתר את האישה, שעדיין מסתובבת חופשייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד נראית האישה נכנסת לחנות המשקאות, כשלצידה הילדה שעל פי הערכת המשטרה היא כבת 7. השתיים מסתובבות בין המעברים, עד שהן מגיעות למדף עמוס במשקאות אלכוהוליים יקרים. האם מצביעה על מספר בקבוקים ולוחשת דבר מה באוזניה. בשלב זה היא מותירה את הילדה לבדה - כדי שתתחיל לפעול.

הילדה אוחזת במשקה היקר (יו-טיוב)

בת ה-7 מתחילה מיד בעבודה, היא שולפת בקבוק טקילה יקר ערך, מחזיקה אותו מאחורי גבה ונעה באיטיות לכיוון היציאה. בעוד האם מנסה להסיח את דעתם של עובדי המקום ולשוחח עמם, הילדה יוצאת באלגנטיות מהחנות. המראה של ילדה כה צעירה יוצאת לבדה עם משקה אלכוהולי יקר עורר את חשדם של אחדים מהקונים שנכנסו לחנות והעירו על כך לקופאית.

במקום החל ויכוח בין האם למספר עובדים, בסיומו היא יצאה משם במהרה מבלי שהצליחו לעכב אותה. בעל המקום מיהר לצפות במצלמות האבטחה ונחרד לגלות את "סדרת החינוך" שעברה הילדה הצעירה. "זה בעיקר היה מאוד עצוב לראות את זה, שאם יכולה לפעול כך", סיפר לכלי התקשורת המקומיים. כעת מקווים במשטרה כי פרסום התקרית יסייע לאתר את האישה ולהעמידה לדין על מעשיה.