צפו: משחק התופסת של העופר והארנב

קולורדו: מפגש מפתיע בין עופר צעיר לארנב קטן הפך תוך זמן קצר למשחק משעשע של שתי החיות המתוקות, שהמשיכו לקפץ להם זה אחר זה כמעט כמו בסרט מצויר. תיעוד המפגש הזה כבר צבר מאות אלפי צפיות ביוטיוב ובפייסבוק והמוני תגובות נוטפות מתיקות

למרות שידידות בין עופר צעיר לארנב נשמעת כמו משהו שיכול לקרות רק בסרטים של דיסני, בקולורדו שבארה"ב הפנטזיה הזו התממשה והתעוררה לחיים כששתי החיות הללו נקלעו למפגש מעניין במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד המפגש, שהתרחש בפארק הסמוך להרי הרוקי שבארה"ב, נראה עופר צעיר שרעה בסביבה כשהוא מתקרב בסקרנות לארנב קטן שנראה גם הוא בקרבת מקום.

בסוף מסע גישושים קצר, שלווה גם בלא מעט ספקנות, פצחו השניים במעין משחק תופסת כשהעופר התקרב אל הארנב ואז ניתר בשובבות כשזה קיפץ לעברו.

"איש מעולם לא ראה עופר וארנב שמשחקים להם סתם כך", אמר צלם הסרטון, המתנדב בארגון צעירי הנוצרים המקומי. "כשראיתי אותם מיד חשבתי על הסרט 'במבי', ואם הייתה מצטרפת אליהם דמות נוספות מתוך הסרט זה היה ממש משוגע".

הסרטון זכה לעשרות אלפי צפיות בפייסבוק וביוטיוב, שם לא הצליחו להתעלם מהדמיון הרב בין שתי החיות החמודות לבין "במבי" וידידו "טאמפר" שכיכבו בסרט הקלאסי של דיסני בשנת 1942.