העוזרת של אובמה ירתה בבן זוגה

נשיא ארה"ב ברק אובמה, שיצא לאחרונה לחופשה, לא ישמח בוודאי לקרוא את הכותרות שיוצאות מוושינגטון: על פי הדיווחים, אחת מנשות הצוות שלו, חטפה את אקדחו של בן זוגה השוטר, ואף ירתה לעברו - והכל בגלל סכסוך על אישה אחרת. התקרית הסתיימה ללא נפגעים, אך עם מבוכה רבה

ברווטה סינגלטרי , עוזרת מיוחדת לנשיא (רויטרס)

עובדת סגל בבית הלבן, שמתוארת בתקשורת האמריקנית כעוזרת מיוחדת של הנשיא ברק אובמה, שידלה את בן זוגה השוטר להגיע לביתה על מנת שיקיים עמה יחסי מין, אך במקום זאת חטפה את האקדח האישי שלו וניסתה לירות בו - זאת בשל חשד שהתעורר בלבה לפיו הוא בוגד בה עם אישה אחרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווחים ברשת NBC ובניו יורק פוסט, אשת הסגל הנשיאותי, ברווטה סינגלטרי בת ה-37, הספיקה לירות ירייה אחת בשוטר שמשרת בבירה האמריקנית ושמו טרם פורסם. למרבה מזלו וכנראה גם מזלה - הירייה פיספסה את בן הזוג, וכך נמנעה מבוכה גדולה עוד יותר לבית הלבן.

האירוע יוצא הדופן הזה החל כאשר סינגלטרי שיגרה לבן הזוג הודעת טקסט שבה הזמינה אותו לביתה. לאחר שהגיע, השניים בילו ערב אינטימי יחדיו, ובשלב מסוים יצאו אל רכבו. ליד הרכב היא ביקשה את הסיסמא לטלפון הנייד שלו, בן הזוג סירב למסור את המידע והעוזרת המיוחדת שלחה יד לעבר אקדח הגלוק 23 שלו.

מבוכה לנשיא אובמה (רויטרס)

על פי חלק מהדיווחים, השניים נשמעו צועקים את שמה של אישה נוספת, שעמדה במרכז המחלוקת ביניהם. סינגלטרי אף זעקה לעברו: "אתה לימדת אותי איך להשתמש בזה, אל תחשוב שאהסס לעשות זאת". היא נופפה לעברו באקדחו שלו, ירתה לעברו פעם אחת - אך פיספסה.

העוזרת של הנשיא האמריקני נעצרה בזירה, היא הואשמה באלימות בתוך המשפחה והבית הלבן שיחרר אותה לחופשה ללא תשלום. בינתיים נאסר עליה להגיע למתחם הבית הלבן, שם עדיין לא הגיבו באופן רשמי לידיעה, שגורמת למבוכה רבה בוושינגטון.