ארה"ב: הצילו את חיי בנם בטיול - ומתו

בני זוג מצרפת יצאו עם בנם בן ה-9 לטיול באחת משמורות הטבע המרהיבות באזור המדבר בניו מקסיקו. במהלך הטיול חשה האם ברע והחלה לחזור אל המכונית שחיכתה בתחילת המסלול. פקחי הפארק מצאו את גופתה ולאחר מכן איתרו את הילד יושב ליד גופת האב. ההורים ככל הנראה נתנו לבנם לשתות את המים שנותרו להם, וכך הוא שרד

בני הזוג מצרפת (dailymail)

טרגדיה בטיול המשפחתי: בני זוג מצרפת ובנם בן ה-9 יצאו לטיול בדיונות המיוחדות של אחת משמורות הטבע של מדינת ניו מקסיקו בארה"ב, גן "החולות הלבנים". החום הכבד ששרר באזור הוביל להתייבשותם ולמותם של האב והאם, שנתנו לבנם לשתות את המים שלהם - והצילו את חייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

המשפחה יצאה לטיול בפארק בשעות הצהריים, כשבשלב מסוים האם חשה ברע והחליטה להסתובב ולחזור אל המכונית. זמן לא רב לאחר מכן, מצאו פקחים של הפארק את גופתה, לאחר שככל הנראה התמוטטה ממכת חום.

מראה הגופה עורר את חשדם של הפקחים, שלא הבינו מדוע האישה יצאה לטייל לבדה. הם מצאו על גופתה מצלמה וכשסרקו את התמונות ראו שהיא מתועדת במקום ביחד עם גבר וילד.

הפקחים פתחו בחיפושים ואיתרו את הילד בן ה-9 יושב לצד גופתו של אביו, שמת גם הוא מחום ומהתייבשות. גם הבן היה במצב של התייבשות, אך בזכות העובדה שהוריו וויתרו על המים שלהם ונתנו לו לשתות חייו ניצלו.

הגן הלאומי במדבר של ניו מקסיקו מושך אליו המוני מבקרים בכל שנה, אך בשל המחסור בצל בימי הקיץ החמים קיימת אזהרה חמורה שלא לצאת בשעות החמות ותמיד לשאת כשלושה ליטרים של מים לכל אדם. מתחקור ראשוני של נסיבות המקרה עלה כי בני המשפחה טיילו עם בקבוק מים אחד בלבד.