אותרה גופת המטייל הישראלי בגיאורגיה

משלחת חילוץ שביצעה סריקות באזור שבו נעלמו עקבותיו של דור כהן, בן 23 מירושלים, במהלך טרק בהרים מצאה את גופתו. הודעה נמסרה למשפחתו ומשרד החוץ פועל מול הרשויות המקומיות כדי להסדיר את הטסת הגופה ארצה

דור כהן, ארכיון (באדיבות המשפחה)

גופתו של דור כהן, אזרח ישראלי בן 23 מירושלים, אותרה היום (ראשון) בתום חיפושים אחריו בגיאורגיה לאחר שעקבותיו אבדו במהלך טרק בהרי המדינה. צוותי חילוץ של חברת הראל הוזעקו על מנת לסייע בחיפושים ובסוף השבוע אביו הביע בשיחה עם חדשות 2 Online דאגה רבה לשלומו. "אנחנו חוששים, מקווים שיימצא במהרה", סיפר האב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כהן, קצין צה"ל שיצא לטיול בשבוע שעבר, נפגש עם חבר ילדות והשניים יצאו לטרק שאמור היה להימשך כארבעה עד חמישה ימים. ביום השני של הטיול הם הגיעו לנקודה שבה לא ידעו לאן לפנות ולכן החליטו להתפצל. הם קבעו שייצרו קשר זה עם זה לאחר כ-10 קילומטרים, אך הקשר עם דור פסק.

לאחר שזמן נוסף חלף והחששות גברו, החליט חברו של דור, יונתן, לפנות לקונסול ישראל באזור. הקונסול מיהר לערב את כוחות המשטרה המקומיים ובהמשך גם חברת הביטוח הראל שלחה צוותים מוסקים על מנת לסרוק את השטח.

יהודה, אביו של דור סיפר בסוף השבוע על החשש הכבד לחייו של בנו: "הוא נפגש עם החבר שלו, הם נפגשו לעשות טרק ההרים. הם מצויידים בכל האמצעים הדרושים לטיול מסוג זה, כולל מפות. אנחנו דואגים לו מאוד".

אנשי צוות החיפוש סיפרו לחדשות 2 Online שדור ויונתן טיילו בחבל סוואנטי בהרי הקווקז, אך בחרו לערוך את הטרק בחלקו התחתון והפחות מתוייר. עם זאת, הם ציינו כי לא מדובר באזור המועד לפורענות למעשים פליליים נגד המטיילים.