"בני משפחתו של בן לאדן נהרגו בהתרסקות מטוס"

על פי דיווחים מסעודיה, מדובר באמו החורגת של מנהיג אל-קאעידה לשעבר ואחותו. המטוס הפרטי שהגיע ממילנו התרסק סמוך למסלול הנחיתה - ולא היו ניצולים. שגריר סעודיה בבריטניה מסר תנחומים למשפחה

אוסמה בן-לאדן (רויטרס)

אמו החורגת ואחותו של אוסמה בן לאדן נהרגו בהתרסות מטוס בבריטניה - כך מדווחים כלי התקשורת המדינה. שגריר סעודיה בבריטניה אישר את הפרטים ושלח תנחומים למשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההתרסקות אירעה בנמל התעופה בלקבוש, באזור המפשייר. שלושת הנוסעים והטייס המטוס הפרטי נהרגו. בשגרירות אמרו כי הם נמצאים בקשר עם חוקרי התעופה הבריטיים, ומסרו תנחומים למשפחות

המטוס - Embraer Phenom 300 - היה שייך לחברת תעופה בבעלות המשפחה הסעודית המבוססת של המנהיג לשעבר של אל-קאעידה. הארבעה המריאו ממילנו שבאיטליה. המטוס התרסק בסוף המסלול, הזמן שהטייס ניסה לבצע נחיתה.

זירת ההתרסקות (טוויטר)

אביו של אוסאמה בן לאדן, מוחמד, היה במקור מתימן ועבר לערב הסעודית ב-1910. הוא הפך לראש אימפרית בנייה שעמד מאחורי כמה ממיזמי הבנייה הגדולים ביותר בערב הסעודית. ךבן לאדן היו כ-50 נשים. בנו הבכור, סאלם נהרג בהתרסקות מטוס בטקסס בשנת 1988.

משפחת בן לאדן - שרבים מהם גרים בארה"ב - ניתקו את הקשרים עם אוסמה לאחר פיגועי 11 בספטמבר. בן לאדן עצמו חוסל בשנת 2011 בידי כוחות מיוחדים של הצבא האמריקני לאחר קרב יריות סמוך לבירת פקיסטן.