סרביה: שידור הגרלת הלוטו הוכיח - המשחק מכור

מנהל הגרלת הלוטו בסרביה התפטר והמשטרה פתחה בחקירה פלילית אחרי שידור ההגרלה שבה הכיתוב על המסך הצליח לנבא את מספרי הכדורים שעדיין לא יצאו. הפרשה הגיעה עד משרד ראש הממשלה שאמר: "כל האנשים האחראים יסבלו מההשלכות"

משחק מכור? הגרלת הלוטו בסרביה הובילה השבוע לחקירה פלילית אחרי שהמספר הזוכה הופיע על מסך הטלוויזיה עוד לפני שהכדור יצאו ממיכל הזכוכית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הצופים בשידור בטלוויזיה הסרבית נותרו מבולבלים, אחרי שהמספר הרביעי שיצא היה 27, ועל המסך נכתב דווקא המספר 21. מספר שניות לאחר מכן כדור מספר 27 הגיח מתוך מיכל הזכוכית, ועורר מבוכה רבה, שנראתה היטב על פניה של המגישה.

על פי הדיווחים מנכ"ל הלוטו הספיק להתפטר בגלל הפרשה, ומשרד התובע בבלגרד הוציא צו חקירה נגד המעורבים. כלי תקשורת בסרביה מציינים שגם לפני האירוע הציבור במדינה הביע לא אחת השערות כי משחק המזל - מכור.

לפני שהתפטר אמר מנהל הלוטו כי המקרה התרחש בשל תקלה טכנית מקרית. "במקום להקליד את המספר 27, המנגנון הקליד את המספר 21", הסביר. "זה צירוף מקרים".

גם ראש הממשלה הסרבית אלכסנדר ווצ'יץ' התייחס לפרשה והבטיח חקירה מלאה של האירוע. "אם היו אלמנטים של עבירה פלילית בהגרלה ביום שלישי, כל האנשים האחראים יסבלו מההשלכות", אמר.