צפו: גנב 150 אלף ד' שנשכחו ברחוב

משטרת ניו ג'רזי פתחה בחקירה לאחר שעובדי כספומט מקומי שכחו שק מלא במזומנים ברחוב. בתמונות ממצלמת האבטחה מהמקום, נראה גם האיש שנטל את הכסף כעבור דקות ספורות. כעת מנסים השוטרים לאתר אותו כדי להחזיר את הכסף. כך זה נראה

שקית המכילה 150 אלף דולרים הפכה לשיחת היום בניו ג'רזי, לאחר שהושארה בטעות בצד הדרך על ידי עובדים של חברת כספומטים מקומית. התקרית יוצאת הדופן הזו תועדה על ידי מצלמת אבטחה מקומית, שגם חשפה שדקות ספורות לאחר מכן אסף גנב בר מזל את השלל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המקרה אירע בבוקר יום שני, בשעה ששני העובדים היו אמורים להעביר את הכסף במסגרת עבודתם. כשאחד מהם נכנס למכונית, הוא הותיר לרגע קט את השקית על המדרכה כדי לסדר את המושב. הוא סגר את הדלת והשניים החלו בנסיעה, כשהכסף נותר הרחק מאחור.

רק כעבור 15 דקות הבחין העובד בכך שהמשלוח שהיה בידיו אינו ברכב, הוא שב בבהלה למקום שבו השאיר את הכסף אבל נחרד לגלות שהשקית כבר נלקחה. שני העובדים נלקחו לחקירה, בתחנת המשטרה המקומית אך נראה שמדובר בשגגה.

מניתוח מצלמת האבטחה הממוקמת בבניין סמוך, התברר כי בדקות המעטות שבהן לא היו באזור, עצר ואן לבן במקום. בתמונות נראה גבר שנוטל את שקית המזומנים, נכנס חזרה לרכב וממשיך בנסיעה. כעת מנסה המשטרה לאתר אותו, על מנת להחזיר את הכסף לבעליו החוקיים - לכספומט.