שוטר השליך בוטנים על הומלס אזוק

זעם בפלורידה בעקבות תיעוד שבו נראה שוטר מקומי כשהוא משליך בבוז בוטנים לעבר עציר מחוסר בית שהיה נתון באזיקים. השוטר הושעה מתפקידו וחקירה נפתחה נגדו ונגד שוטרים נוספים שהבחינו בנעשה ולא פעלו כדי להפסיקו. "אני מאוכזב ממה שנראה בווידאו", אמר מפקד המשטרה

בוז לכחולי המדים: שוטר מפלורידה ארה"ב הושעה מעבודתו לאחר שתועד משליך בוטנים לעבר עציר מחוסר בית עת שהיה אזוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע המקומם התרחש לפני כשבועיים בכלא המחוזי של סרסוטה, במהלך קליטתו של עציר בן 44 שנחשד בהשגת גבול בשכרות. בתיעוד מצלמות האבטחה של מתקן הכליאה נראה אחד השוטרים במקום כשהוא נעמד לפתע מול העציר האזוק ומשליך לעברו בוטנים כאילו היה זה קוף בגן חיות.

העציר, שככל הנראה לא זכה להביא מזון לפיו זה זמן מה, נראה כשהוא מנסה לתפוס את הבוטנים מן האוויר. בהמשך התיעוד אף כרע החשוד על ברכיו וניסה ללקט בפיו את הבוטנים שצנחו ארצה - כל זאת כשידיו אזוקות מאחורי גבו.

"אני מאוכזב ממה שנראה בווידאו", אמר מפקד המשטרה המקומית לאחר שצפה בחומרים שהותרו ביממה האחרונה לפרסום. "בעקבות הדברים הוריתי על הרחקת השוטר משירות לאלתר ועל חקירת התקרית המביכה הזו עד תום".

עוד הוסיף הקצין הבכיר, כי במסגרת החקירה ייבחנו צעדי ענישה נגד השוטרים האחרים שנראים בסרטון, לאחר שצפו במעשה מן הצעד מבלי לעשות דבר כדי למנוע אותו.