ארה"ב: נערת ליווי חיסלה רוצח סדרתי

ניל פולס, מאבטח בן 45, הגיע אל ביתה של נערת ליווי והחל לתקוף אותה תוך שהוא מכוון אליה אקדח. דקות לאחר מכן הצליחה להשתלט על נשקו וירתה בו למוות. ברכבו נמצאה "ערכת רצח" המכילה סכינים וגרזנים ואתי חפירה. במשטרה מאמינים שהוא אחראי ל-10 מקרי רצח שבוצעו בעשור האחרון

נערת נליווי והרוצח הסדרתי (nbc)

משטרת צ'רלסטון שבמערב וירג'יניה, ארה"ב, מעריכה שאדם שנורה למוות על ידי נערת ליווי בשבוע שעבר, הוא הרוצח הסדרתי שאחראי לארבעה מקרי רצח של נערות ליווי לפני כעשור בלאס וגאס, וייתכן שלעוד שישה מקרים נוספים באוהיו. במשטרה מאמינים כי פעולתה של הצעירה לא רק הצילה את חייה, אלא את חייהן של רבות אחרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ניל פולס, מאבטח בן 45, הגיע לפני כשבוע אל ביתה של נערת ליווי המספקת שירותי מין, דרך מודעה שמצא באינטרנט. כשפתחה את דלת הכניסה הוא אחז את צווארה בחוזקה, כיוון כלפיה אקדח שהיה ברשותו ולטענתה אמר: "תחיי או תמותי?".

"כשהוא החל לחנוק תפסתי את המגרפה שלי ונאבקתי בו", תיארה הצעירה את רגעי האימה. "כשהוא הניח את אקדחו כדי לתפוס את המגרפה, לקחתי את הנשק ויריתי בו".

ארבע מקורבנותיו של פולס (nbc)


לדברי השוטרים שהגיעו אל הזירה, בתוך רכבו של פולס נמצאה "ערכת רצח" המכילה אוסף אזיקים, סכינים, אקדח נוסף, גרזנים, אפוד חסין ירי, אתי חפירה וחומרי ניקיון. "בהתבסס על הפריטים שנמצאו ברכבו, אנו מתקשים להאמין שזה היה המקרה היחידי אותו תכנן לבצע", אמר בתגובה קצין משטרה מקומי.

מחקירת האירוע עולה כי האיש הגיע ללא מזומן אל ביתה של נערת הליווי, מה שהעלה את החשד הראשוני אצל החוקרים שהתכוון לרצוח אותה. בירור נוסף ברשויות האוכלוסין העלה כי פולס התגורר בלאס וגאס ביצוע מקרי הרצח, וכעת הם מנסים לקשר אותו גם אל המעשים הנוספים.