צרפת: צעירה שלבשה בגד ים בפארק הותקפה באכזריות

צעירה בת 21, שהשתזפה בביקיני בפארק ציבורי, הותקפה על ידי קבוצת בנות שהעירו לה על לבושה החושפני. בעקבות התקיפה פונתה הצעירה לבית החולים עם חבלות בכל חלקי גופה

אילוסטרציה, משתזפת בבגד ים (רויטרס)

התקרית האלימה שמסעירה את צרפת: צעירה בת 21, שהשתזפה בבגד ים בפארק בעיר ריימס בצפון המדינה, הותקפה על ידי צעירות שהעירו לה על בגדיה החושפניים. הוויכוח בנושא הצניעות התפתח לריב אלים שהסתיים בפינויה של הצעירה לבית החולים עם חבלות בכל גופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקיפה התרחשה ביום רביעי האחרון, כשהצעירה יצאה יחד עם שתי חברותיה להשתזף בבגד ים בפארק ליאו לאגראנג' בריימס. כעבור זמן מה עברו חמש בנות צעירות בסמוך למשתזפות, ואחת מהן העירה להן על התלבושת .

האירוע הפך לאלים לאחר שאותה צעירה התקרבה לבנות ששכבו בבגד ים על הדשא והחלה להעיר ולגדף אותן על התלבושת החשופה שלהן. אחת הצעירות התעצבנה מההערה, והשיבה ש"אף אחד לא יקבע עבורי מה אני אלבש".

בין שתי קבוצות הבנות התפתח ריב. הצעירה המשתזפת ספגה מכות, ששלחו אותה לבית החולים בעיר עם פגיעות קלות ואף סיפקו לה ארבעה ימי חופש. לא ידוע האם חברותיה ניסו להגן עליה. על פי הפרסומים בצרפת, היא פונתה לטיפול על ידי עדי ראייה.

חמש הבנות שביצעו את התקיפה, בגילאי 16 עד 24, זוהו ונעצרו. הן יועמדו לדין בחודש ספטמבר באשמת תקיפה. ראש העיר של ריימס, ארנו רובינה, גינה בחשבון הטוויטר שלו את הפיגוע. מנהל מחלקת הביטחון בעיר אמר לעיתון לה-אקספרס כי "להתקפה אין היבט דתי".