כריס בראון עוכב בפיליפינים

הזמר האמריקני זוכה הפרסים נעצר על ידי הרשויות בפיליפינים על מסלול ההמראה, בעקבות צו עיכוב יציאה שהוציא בית המשפט במדינה. הצו הוצא בעקבות טענות של נותני חסות בפיליפינים לפיהן בראון חייב להם כספים. מחברת ההפקה נמסר: הופעתו בארץ מתקיימת כמתוכנן

עוכב ביציאה. בראון (רויטרס)

ימים ספורים לפני הגעתו לארץ, מנעו אמש (רביעי) הרשויות בפיליפינים מהזמר האמריקני לעזוב את המדינה, בעקבות טענות לפיהן הפר חוזה. מפיקי האירוע בישראל מדגישים כי הופעתו תתקיים כמתוכנן וכי הצוות הטכני של המופע כבר בארץ. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווחים במנילה, מטוסו הפרטי של בראון (26) נעצר על המסלול בנמל התעופה הבינלאומי ממש לפני המראתו של הזמר, שעות ספורות אחרי הופעתו בעיר. ממשרד המשפטים הפיליפיני נמסר כי בית המשפט הוציא צו לעיכוב יציאתו של בראון, לאחר שנותני חסות להופעה טענו כי הוא חייב להם כסף.

לדברי התובעים, בראון, שכבר הסתבך בעבר בשערוריות שונות, ביטל את הופעתו בסילבסטר האחרון בפיליפינים ומאז הוא לא שילם פיצויים. נותני החסות דורשים כעת מהזמר זוכה הפרסים להחזיר להם את הכספים שלטענתם הוא חייב.

בעקבות העיכוב בפיליפינים, הודיע בראון על דחיית הופעתו שהייתה צפויה להתקיים באינדונזיה בעוד יומיים. למעריציו צייץ הזמר בטוויטר: "בעקבות שיקולים של ביטחון ההופעה שתוכננה להתקיים ב-25.7 בג'קרטה תידחה למועד אחר! בואו נמשיך להפיץ אהבה בעולם".

יישארו מאוכזבים? "קפה שחור חזק"

בשבוע הבא צפוי בראון לנחות בישראל לקראת הופעתו באמפי בראשון לציון. אתמול פורסם בחדשות 2 Online כי יחד עם הזמר צפויה להופיע גם להקת "קפה שחור חזק", לאחר שאחד ממפיקיו של בראון נחשף לסיפורם של חברי הלהקה בני העדה האתיופית.