תיעוד: השתולל בטיסה וחטף מכות מהנוסעים

אזרח רוסי שאיים על נוסעים בטיסה וקילל סירב להירגע - עד שהנוסעים החליטו להשתלט עליו בכוח. את שאר הטיסה הוא העביר כבול לכיסא עם חגורות וסרט הדבקה, ובמקום עצירה בדיוטי פרי הוא פגש את המשטרה המקומית

נוהל מעצר שיכור במטוס: נוסע בטיסה מרוסיה להונג-קונג התפרע, והנוסעים האחרים נאלצו להשתלט עליו במעבר. לאחר מאבק, שתועד על ידי אחד הנוכחים, הנוסע שהיה ככל הנראה שיכור נקשר לכיסא באמצעות חגורות וסרט הדבקה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקשורת ברוסיה דיווחה אתמול (שלישי) על התקרית החריגה: הנוסעים טענו כי האיש החל לצעוק, לקלל ולאיים על מספר אזרחים - וסירב להירגע גם כשהצוות ביקש ממנו.

חלק מהנוסעים שלא הסכימו לסבול את המטרד השתלטו עליו בכוח. על פי הדיווח, האיש נעצר לאחר שהמטוס ביצע עצירת ביניים בוולאדיווסטוק.

לפני שלושה חודשים אירע מקרה דומה: נוסע מקאזן למוסקווה נעל את עצמו בשירותים לאחר שביקשו ממנו להפסיק לעשן. האיש ניפץ את המראה בשירותים והחל בקטטה עם חלק מהנוסעים, שהשתלטו עליו והעבירו אותו לידי המשטרה במוסקווה.

בחודש מרס טיסה ממוסקווה לסנט פטרסבורג שבה על עקבותיה, לאחר שנוסע שיכור ניסה להשתלט על המטוס. גם במקרה זה האיש נעצר באוויר בעזרת הנוסעים.