צפו: טראמפ חשף את מספר הטלפון של יריבו

מסירים כפפות: חילופי האשמות בין המועמדים הרפובליקנים לנשיאות עולים מדרגה. בנאום שנשא הערב דונלד טראמפ הוא חשף את פרטיו האישיים של הסנטור לינדזי גרהאם, שכנראה שעדיף שיכבה את מכשיר הטלפון שלו לשעות הקרובות

המרוץ לבית הלבן יוצא משליטה - לפחות בקרב המתמודדים הרפובליקנים: המועמד המוביל במפלגה השמרנית, המיליארדר האמריקני דונלד טראמפ, החליט לחשוף היום (שלישי) את מספר הטלפון האישי של אחד מיריביו הפוליטיים, לאחר שזה תקף אותו בתקשורת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הרקע לתקרית יוצאת הדופן הזו הוא המאבק המכוער בין טראמפ לסנטור הוותיק ג'ון מקיין. בתחילת השבוע ערער טראמפ על עברו של מקיין כ"גיבור מלחמה" ומתח ביקורת על כך שנשבה למשך שנים במהלך מלחמת ויאטנם.

הדברים גרמו לסערה בארה"ב, ובתגובה חברו הקרוב של מקיין הסנטור לינדזי גראהם, שמתמודד אף הוא על המשרה הנחשקת, כינה את טראמפ JACKASS, או בעברית - חמור.

טראמפ החליט לנקום בדרכו הייחודית, ובמהלך נאום בעצרת בחירות במדינותו של גראהם, דרום קרוליינה, כינה אותו "אידיוט" וחשף את מספר הטלפון האישי שלו בפני המשתתפים הרבים.

"לינדזי גרהאם נתן לי את המספר שלו, ומצאתי את הפתק הזה", אמר המועמד מעורר המחלוקת והציג אותו לקהל. "אז רשמתי את המספר, אני לא בטוח שזה המספר הנכון אז בואו נבדוק: 202280292. אני לא יודע, זה קרה לפני שלוש או ארבע שנים, אולי זה מספר ישן".