גנבו את ההצגה: הנשיא אובמה ובנותיו הגיעו לצפות במחזה בברודוויי

נשיא ארה"ב ברק אובמה ובנותיו סשה ומלייה, הגיעו לצפות בהצגה באחד התיאטראות בניו יורק אחרי יום של בילוי משפחתי. הצופים שנדהמו לראות את הנשיא נכנס לאולם, מיהרו לשלוף את הסמארטפונים ולתעד את המאורע

ההצגה הכי טובה בעיר: אחרי שבוע מתיש אבל גם מספק במהלכו נחתם הסכם הגרעין ההיסטורי עם אירן, מצא נשיא ארה"ב ברק אובמה זמן לקצת תרבות ולבילוי בחיק המשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנשיא ובנותיו סשה ומלייה הגיעו לצפות בהצגה "המילטון" באחד מהתיאטראות בברודוויי - וגרמו לקהל הצופים לסובב את הראש לכיוונם. עם הגעת אובמה ובנותיו למופע, החלו התלחששויות בקהל. "הנה הנשיא", השתאו כמה מהצופים. אחרים אף נשמעו קוראים "אלוהים, ברך את אמריקה".

בזמן שהנשיא ובנותיו עשו את דרכם למושבים שהזמינו, תוך שהסדרן מלווה אותם עם פנס, הסמארטפונים נשלפו בזה אחר זה כדי לתעד את המאורע שבו האזרח מספר אחת מגיע לצפות בהצגה כאחד האדם.

"נשיא ארה"ב לא יכול להיות בכל מקום באותו הזמן"

המחזה בו צפו הנשיא ובנותיו מספר את סיפורו של המילטון, ששימש כיד ימינו של נשיא ארה"ב הראשון ג'ורג' וושינגטון והוביל את העולם לפתח אמון בכלכלה האמריקנית. אותו המילטון היה גם המייסד של העיתון היומי הראשון של ארצות הברית - "ניו יורק פוסט", שראה אור לראשונה ב-1801.

רגע משעשע במיוחד בהצגה נרשם כשאחד השחקנים, שגילם את הנשיא וושינגטון, הכריז: "אני לא יכול להיות בכל מקום באותו זמן" - משפט שהנשיא אובמה, אחד האנשים העסוקים ביותר בעולם, ודאי הזדהה איתו. "אבל אני יכול לשנות את זה, כי אני הנשיא", המשיך השחקן, ושוב נשמעו צחוקים מהקהל - ודאי גם מכיוונו של הנשיא והצופה אובמה.

לפני הצפייה המשותפת בהצגה, בילו אובמה והבנות בסנטרל פארק בניו יורק, יחד עם שתיים מהחברות של הבנות ודודתן, אחותו של הנשיא. הרעיה מישל לא הצטרפה לטיול - ואפשרה לבעלה זמן איכות עם הבנות.