ארה"ב: מוסלמי רצח 4 חיילים ונהרג

ארבעה חיילי מארינס נהרגו ולפחות אחד נפצע כאשר אזרח מוסלמי-אמריקני פתח באש ונמלט לאתר צבאי אחר. בסוף מרדף וקרב יריות הוא חוסל, והמשטרה בודקת האם הושפע מארגוני טרור בינלאומיים

מסע רצח קטלני משולב: צעיר אמריקני-מוסלמי בן 24 בשם מוחמד יוסף עבד אל עזיז פתח הערב (חמישי) באש בשני מתחמים צבאיים בטנסי, ארצות הברית. מהירי נהרגו ארבעה אנשי צבא ומספר שוטרים נפצעו במהלך חילופי האיש, במהלכם נהרג גם עזיז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה המקומית פתחה בחקירה והגדירה את האירוע כ"מעשה טרור מקומי" - למרות שלא ידוע בשלב זה על קשרים בין האיש לבין ארגוני טרור. בכיר בצבא ארצות הברית הודיע כי ארבעה אנשי מארינס נהרגו ואחד נפצע, והודעה נמסרה למשפחות.

"הוא ירה הרבה כדורים" (CNN)

עדי ראייה דיווחו כי היורה "ריסס" את הדלתות במרכז הגיוס בעיר צ'טנוגה, ולאחר זמן קצר הצבא דיווח על תקרית ירי במרכז לאנשי מילואים במרחק של כעשרה קילומטרים. על פי ההערכות בשלב זה, אותו יורה אחראי לשני המקרים.

טרם נמצא קשר בין היורה שחוסל לבין ארגוני הטרור ולא ידוע האם הוא הושפע מארגוני טרור בינלאומיים. המשטרה המקומית הודיעה ש"כל כיווני החקירה נבדקים".

חורי הירי בחלון (CNN)

עדת ראייה בשם ג'ינה מיול, עובדת במסעדה סמוכה, אמרה שהיריות הגיעו ממכונית מסוג מוסטנג. "שמעתי 'פאו', 'פאו', 'פאו' - חזק מאוד", סיפרה. "רצתי לכיוון החלון וראיתי את האיש - הוא ירה הרבה כדורים".