34 הרוגים בתאונת דרכים בפרו

עשרות נפצעו בתאונה בין שני אוטובוסים עמוסי נוסעים בצפון המדינה, על חוף האוקיינוס השקט. המשטרה המקומית מעריכה שאחד הנהגים נרדם על ההגה. בחדר המצב של משרד החוץ בודקים האם יש ישראלים שנפגעו בתאונה

תאונת דרכים קשה בפרו: לפחות 34 בני אדם נהרגו ו-70 נפצעו בהתנגשות שאירעה בצפון המדינה בין שני אוטובוסים ומשאית. קונסול ישראל בלימה הוזעק למקום התאונה על מנת לבדוק האם יש נפגעים ישראלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה אירעה כשאוטובוס ומשאית קירור התנגשו באוטובוס אחר, לאחר שאחד מכלי הרכב סטה מנתיבו מסיבה שעדיין אינה ברורה. "החקירה הראשונית שלנו מעלה כי ייתכן והנהג שחצה את פס ההפרדה נרדם", אמר אוסקר גונזלס, מתאם פעולות החילוץ במקום.

חדר המצב של משרד החוץ בודק האם ישנם ישראלים שהיו מעורבים בתאונה. הקונסול הישראלי הוזעק למקום כדי לעמוד מקרוב על פעולות החילוץ ולחפש אחר ישראלים בתאונה.

התנגשות בין 3 כלי רכב (רויטרס)
ההתנגשות אירעה בכביש הפאן-אמריקני, סמוך לעיר הוארמי שעל חוף האוקיינוס השקט. בינתיים ידוע שקבוצת נוצרים-אוונגליסטים מסנגל יחד עם קבוצה מיסיונרית נוספת היו על האוטובוס.

תאונות דרכים קשות הן למרבה הצער מחזה נפוץ בפרו, בעקבות תנאי הדרך הקשים במדינה ההררית וכלי הרכב הישנים שנוסעים בכבישיה. דווקא המקטע בו התרחש התאונה הוא חלק מכביש שנחשב מהיר יחסית, חלק מהכביש שמחבר את כל אמריקה מאלסקה בצפון ועד ארץ האש בדרום.