רמבו יוצא להילחם בדאע"ש‎

השחקן והבמאי סילבסטר סטאלון הודיע כי הסרט הבא בסדרת רמבו יעסוק בארגון דאע"ש ויכלול קרבות נגד לוחמי הארגון הרצחני. סטאלון הבהיר למעריצים כי אזרחים סורים ועירקים מסייעים להפקה "כדי לספק את החוויה הכי אינסנטיבית ומוחשית אי פעם"

יילחם בדאע"ש בגיל 68. סטאלון (דיילי מייל)

ידו הארוכה של רמבו תגיע עד למדינה האסלאמית: השחקן סילבסטר סטאלון הודיע כי בסרט הבא בסדרת "רמבו" הוא ייאבק בארגון הטרור הרצחני דאע"ש. הסרט ששמו "דם אחרון" ייצא ככל הנראה בשנה הבאה, והיום (שני) חשף סטאלון את עלילת הסרט בכנס "קומיק-קון" לחובבי המדע הבדיוני והאנימציה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הלוחם המפורסם בעל הבנדנה עורר עניין רב בכנס. סטאלון הודיע כי "יש לנו צוותים שסורקים את עירק וסוריה, שם לדאע"ש יש את המעוזים הכי חזקים - אנחנו עובדים עם המקומיים כדי שיספקו את חוויית הצפייה הכי אינטנסיבית ומוחשית שהייתה אי פעם בסרטי 'רמבו'".

בעבר נטען כי הסרט יעסוק בקרטל סמים מקסיקני, אך העיסוק התקשורתי בדאע"ש ככל הנראה הוביל לשינוי העלילה. הצילומים היו אמורים להתחיל בסוף שנת 2014 אך נדחו.

הסרט האחרון בסדרה, שנקרא בפשטות "רמבו", יצא לאקרנים ב-2008. כעת סטאלון בן ה-68 מתכנן לחזור ולהיאבק בארגון הרצחני, ובמקביל להוציא סרט נוסף בסדרת "רוקי" בו הוא יחזור לזירת האיגרוף.