צפו: ההפתעה המרגשת שחיכתה לילד הלוקה באוטיזם ביום הולדתו

אודין קאמי, נער קנדי הסובל מתסמונת אספרגר, רק רצה לחגוג את יום הולדתו ה-13 עם חברים - אלא שאף אחד מהם לא הגיע למסיבה. לבה של אמו נשבר, ובעקבות פוסט שהעלתה לפייסבוק - הגיעו מאות אנשים למסיבת יום הולדת מרגשת ומפתיעה במיוחד שלא ציפו לה. צפו בתיעוד המרגש

יום ההולדת שלא יישכח הרבה זמן: אודין קאמי הקנדי לא ביקש משהו מיוחד ליום הולדתו ה-13. הוא רק רצה להזמין כמה חברים למסיבה קטנה שערך באולם באולינג באונטריו. אלא שאף לא אחד מ-15 המוזמנים לא הגיע - ולבו נשבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמו של קאמי, שמכירה את הקושי של בנה להתחבר עם נערים בני גילו עקב תסמונת האספרגר ממנה הוא סובל, התקשתה להתמודד עם הכאב כשנותרה יחד עם בנה במסיבה שארגנה לכבודו - ועשתה מעשה.

היא ביקשה מכמה אימהות באמצעות הפייסבוק שלה, לשלוח ברכות "יום הולדת שמח" לבנה ישירות למכשיר הסלולר החדש שרכשה עבורו. "אני מבקשת טובה", כתבה.

"חלק מכן ודאי מכיר את הבן שלי, אודין, שנאבק יום יום בעקבות הקשיים שנובעים מהתסמונת שממנה הוא סובל. היום הוא יום ההולדת ה -13 שלו, ולמרבה הצער, אף לא ילד אחד שהוזמן ליום ההולדת שלו, לא הגיע. אני מנסה למצוא דרך להפוך את היום הזה למדהים עבורו, פשוט שיהיה לנו מה לחגוג".

"כדי לגרום לו להרגיש חשוב, הכנתי מפולת של בלונים שתיפול עליו כאשר הוא מתעורר", סיפרה. "אני אקשט את הבית קצת, ואקח אותו לארוחת הערב האהובה עליו במסעדה שהוא אוהב", היא עדכנה בפייסבוק.

אלא שאפילו היא לא תיארה לעצמה עד כמה הפנייה שלה ריגשה המוני אנשים. למסעדה שאליה לקחה את בנה על מנת לחגוג לו יום הולדת הגיעו מאות אנשים שהתרגשו מהפוסט שכתבה - וכל זה על מנת לחגוג לבנה ולשמח אותו. את יום ההולדת הזה אודין וקנדה כולה, לא תשכח.