דרמה בצרפת: בני הערובה שוחררו מחנות הבגדים

לפי הדיווחים במדינה כמה חמושים השתלטו על סניף של רשת חנויות הבגדים המוכרת Primark בפרבר של פריז. כ-18 בני ערובה, עובדי החנות, שוחררו לאחר משא ומתן בין השודדים למשטרה. בצרפת מבהירים כי לא מדובר באירוע טרור

כוחות משטרה בצרפת, ארכיון (רויטרס)

כלי התקשורת בצרפת מדווחים כי מספר חמושים השתלטו הבוקר (שני) על חנות בגדים בפרבר סמוך לפריז וכי הם מחזיקים בבני ערובה במקום. תוך שעות ולאחר משא ומתן אינטנסיבי הם שוחררו בשלום, החשודים נמלטו מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווחים, מדובר בסניף של רשת חנויות הבגדים הפופולארית Primark, שאליה נכנסו הבוקר שניים עד שלושה חמושים עוד לפני פתיחתה. הם החזיקו בכ-18 מעובדי החנות שהגיעו אליה בשעות הבוקר המוקדמות.

אחת העובדות הצליחה ככל הנראה לכתוב מסרון לחבר שלה, שבו נכתב כי ישנם שני חמושים בחנות, הוא הזעיק את המשטרה. כוחות רבים כיתרו את חנות הבגדים, בעוד צוותי המשא ומתן יצרו קשר עם החשודים. לאחר יותר משעתיים שוחררו העובדים והם מתושאלים על ידי המשטרה שמבצעת במקביל חיפושים אחר החשודים במעשה.

הסניף בו בוצע השוד

למרות החשש הראשוני, במשטרת צרפת מבהירים כי מדובר בשוד ולא בפיגוע טרור. במדינה מתייחסים למקרה מסוג זה בכובד ראש לאחר גל פיגועי הטרור שהכה במדינה בשנה החולפת ובראשם הטבח במערכת המגזין "שארלי הבדו" והפיגוע במכולת היהודית "היפר כשר".