נס לאור יום: ילדה נדרסה - ושרדה

לראות ולא להאמין: חייה של פעוטה בת 3 ממומביי ניצלו לאחר שנדרסה פעמיים תחת גלגלי מכונית. נהג הרכב פינה אותה במהירות לבית החולים המקומי, שם הצליחו הרופאים לייצב את מצבה ולהציל את חייה

פעוטה בת 3 מהודו נותרה בחיים לאחר שנדרסה בידי רכב פרטי סמוך לביתה. הנהג הפוגע פינה את הילדה ואת אמה לבית החולים, שם הצליחו הרופאים לייצב את מצבה ולהציל את חייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד התקרית נראית הילדה כשהיא יורדת בעקבות אמה אל הכביש באחת משכונות העיר מומביי ללא כל השגחה. לפתע, נהג מכונית פרטית שעמד בסמוך התחיל בנסיעה ופגע בה.

גם לאחר שנרמסה תחת גלגליו הקדמיים של הרכב, לא הצליח הנהג להבחין בילדה והמשיך בנסיעה תוך שהוא דורס אותה שוב עם חלקה האחורי של המכונית. בשלב זה הבחינה אמה של הילדה בבתה כשהיא שרועה על הכביש ונשאה אותה בבהלה על ידיה.

בעזרתו של הנהג הדורס פונתה הילדה במהירות לבית החולים המקומי, שם זיהו הרופאים כי היא סובלת מפגיעות פנימיות בריאות, בצלעות ובכבד. הודות לזמן הפינוי המהיר הצליחו הרופאים לייצב את מצבה ולהציל את חייה.

"אנחנו מודים לאלוהים שהחזיר לנו את בתנו", אמרה אמה של הילדה בבית החולים. "אנחנו מוסלמים מאמינים ואנו משוכנעים שהאל והנביא הקדוש השגיחו על ילדתנו והצילו אותה בחסות חודש הרמדאן".