‎נס במתקן השעשועים בארה"ב: הכבל נקרע

הצופים מהצד התלוצצו ושאלו את הילד בן ה-13 וחברת משפחתו אם חתמו על מסמך ויתור זכויות לפני שעלו על המתקן, שאמור היה להעיף אותם לאוויר, כשהם קשורים בתוך כלוב מתכת. שניות ספורות אחר כך השאלה הזו הייתה פחות מצחיקה

הבילוי בפארק השעשועים כמעט הסתיים באסון: אישה וילד בן 13 ניצלו ברגע האחרון מתאונה שיכולה הייתה להיות קטלנית בלונה פארק במדינת ויסקונסין בארה"ב. השניים ישבו קשורים בתוך מתקן "קלע", המוחזק בכבלים משני צדדיו ומשוגר במהירות לאוויר. "החבלים נראים מעט רופפים", אמר אחד האנשים שעמדו בצד - ואז אחד מהם פשוט נקרע, כשהכל מתועד במצלמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע המפחיד התרחש ביום רביעי בפארק השעשועים "הר אולימפוס". המתקן - כלוב מתכת ובו מקום לשני אנשים שמחובר בארבעה כבלים - אמור היה להעיף את טרבור לרסן בן ה-13 וחברת המשפחה קרי סוקר לאוויר. אחד מהצופים אף אמר להם בצחוק: "אני מקווה שחתמתם על מסמך ויתור זכויות".

בשנת 2013, כך דווח בכלי תקשורת מקומיים, המתקן המדובר לא עבר בדיקת בטיחות משום שלא סיפק את המסמכים המעידים כי הכבלים נבחנו בידי בודק חיצוני.

בשנת 2011 התגלה כי החברה שבבעלותה המתקן לא החזיקה רישומים הנוגעים לבדיקות הבטיחות שעבר המתקן. פארק השעשועים הוציא אתמול הודעה שלפיה תופסק כל פעילות במתקן והוא יוצא מהמקום.