ג'ק ספארו למען הילדים חולי הסרטן

כוכב הקולנוע ג'וני דפ, שמצלם בימים אלה את הסרט החמישי בסדרת "שודדי הקאריביים", חרג ממנהגו לעצבן את האוסטרלים, ובמקום זאת חימם את לבם כשצץ על גג בית חולים לילדים כקפטן ג'ק ספארו והביא איתו רוח של הרפתקאות וכוכבים

קפטן ג'ק ספארו, גיבור סדרת הסרטים המצליחה "שודדי הקריביים", הפתיע ילדים חולי סרטן בבית החולים בבריסביין שבאוסטרליה. ספארו, שאותו מגלם כוכב הקולנוע ג'וני דפ, לקח הפסקה מצילומי סרט נוסף בסדרה, עלה על מסוק עם עוד חבר "פיראט" והגיע לבית החולים "ליידי קליינטו", שם התקבלו השניים בחיבוקים ודרישות לסלפי משותף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפיראט הנערץ פגש את הילדים הנרגשים עד מאד, הצטלם, התחבק ושוטט איתם במסדרונות בית החולים. "נורא נהניתי לפגוש את כל הילדים וההורים", אמר אחר כך. "מובן שגנבתי המון דברים, אבל אני מצדיע לכם על האומץ ועל הגבורה שלכם".

הסרט שעליו עובד דפ הוא החמישי בסדרה המוצלחת על הרפתקאות הפיראטים והוא ההפקה הגדולה ביותר שנערכה באוסטרליה. אבל לא הכל ורוד לגבי הדיווחים על דפ - בחודש מאי האחרון הוא הגיע לצילומים מביתו בארה"ב יחד עם הכלבים שלו "פיסטול" ו"בו", בניגוד לחוק האוסטרלי, ועורר זעם כי דרש יחס מועדף.

"ג'וני דפ הוא לא מעבר לחוק האוסטרלי"

הסוגיה הגיעה עד לשולחן שר החקלאות האוסטרלי ברנבי ג'ויס, שאמר כי "רק בגלל שהוא ג'וני דפ זה לא אומר שהוא מעבר לחוק האוסטרלי".

השר הציב שתי אופציות - "שלח אותם בחזרה לארה"ב או שנהרוג אותם". דפ לא הסתבך רק עם החוק, הוא גם נפצע בנסיבות מסתוריות במהלך שהותו במדינה וההפקה נאלצה להתמודד עם היעדרותו של השחקן הראשי במשך כמה ימים לאחר שחזר לארה"ב כדי לעבור ניתוח בידו.