המטען הסלולרי גנב את ההצגה

בברודווי רוצים שהצופים ירגישו כמו בבית, אבל הצופה הזה הרגיש יותר מדי בבית: רגע לפני שהחלה ההצגה הקומית המצליחה "Hand to God" בניו יורק, עלה אחד מהיושבים בשורה הראשונה אל הבמה וניסה לחבר את הטלפון הנייד שלו לשקע החשמל שנכלל בתפאורת ההצגה. צפו בתקרית המוזרה

שיא של חוצפה בבירת התיאטרון העולמית: צעיר שהגיע לברודווי בסוף השבוע כדי לצפות במחזה הקומי "Hand to God", גנב את ההצגה כשטיפס על הבמה רגע לפני תחילת המחזה וניסה להטעין את הטלפון הנייד שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית המוזרה אירעה דקות ספורות לפני שהזרקורים נדלקו, לאחר שאחד הצופים בשורה הראשונה תר בעיניו אחר שקע חשמל שאותו איתר בשולי הבמה. מה שהוא לא ידע זה שהשקע לא היה אלא אביזר כחלק מתפאורת המחזה. הסדרנים באולם לא הסתפקו במבוכה הרבה שהצעיר גרם לעצמו, והורו לו לרדת מיד מהבמה תוך שהם מנתקים את הסלולרי מהשקע המדומה.

בהודעה מבודחת שפרסמו על התקרית, צייצו לאחר מכן שחקני ההצגה: "קהל נכבד, שקע חשמל שמופיע בתפאורה של הצגה לא מיועד להטענת האייפון שלכם, רק שתדעו".

בדרך כלל, לפני שהצגה מתחילה, התיאטראות מקפידים לבקש מהקהל לכבות את הטלפונים הסלולריים. כעת אולי כדאי להם להודיע באותה הזדמנות שהיושבים בקהל לא יכולים לטעון את הטלפונים הניידים שלהם על הבמה.