סין: הנהגים שמנסים להתמודד עם השיטפונות - ללא הצלחה

גשמי הזלעפות והשיטפונות הרבים בסין גורמים לפקקי ענק. נהגים רבים שאינם מתאזרים בסבלנות מנסים באומץ לחצות את שצף המים – ומוצאים את עצמם עמוק בבוץ. צפו

אזרחי סין נאלצים בימים האחרונים להתמודד עם שיטפונות ענק כתוצאה מהגשמים העזים שיורדים ברחבי המדינה. אלא שבמקום לנסות ולמזער את הנזקים, ישנם כאלו שמסכנים את עצמם עוד יותר בניסיון לנצח את זרמי המים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

באופן טבעי השיטפונות גורמים לחסימת כבישים ופקקי תנועה אדירים. על אף הסכנה הנשקפת, נהגים רבים מבצעים תמרונים שעלולים לעלות להם בחייהם. בסרטון שהוצג על ידי הטלוויזיה הסינית ניתן לראות נהג אופנוע קט ועמוס עומד בצד אחד של מנהרה מוצפת. הוא מזהה משאית שמגיעה ויורד מהאופנוע, בתקווה לצאת יבש ככל הניתן, אבל המשאית שהגיעה בכיוון ההפוך, יצרה גל גדול ששטף את הנהג ואת הרכב בקלות.

באירוע אחר, אופנוען לא העריך נכון את עוצמת השיטפונות והחליט לנסות ולחצות כביש מוצף.  מהר מאוד הוא איבד שליטה ויחד עם האופנוע נסחף לנהר השוצף לצד הכביש.

בסרטון נוסף ששודר בטלוויזיה הסינית נראה נהג משאית מפגין את אומץ לבו בפני חבורת נהגים אחרים. הוא החליט שהמשאית שלו מספיק גבוהה וחזקה כדי לחצות קטע כביש מוצף. הנהג לא הצליח לזהות את הכביש, סטה מהנתיב ובאמצע הדרך התהפך ונשטף עם הנהר יחד עם כלי הרכב.